Tbmm Başkanı Cemil Çiçek Kırşehir’e Geldi

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kırşehir’in tarihi ve kültürel mekanlarından bazılarını ziyaret ederek Makisoss termal otelde konakladı.Çiçek ve AK Parti MKYK Üyesi Abdülkadir Aksu, ilk olarak Yenice Mahallesi’ndeki Gönül Sultanları Müzesi...

banner491
Tbmm Başkanı Cemil Çiçek Kırşehir’e Geldi
banner567
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kırşehir’in tarihi ve kültürel mekanlarından bazılarını ziyaret ederek Makisoss termal otelde konakladı.

Çiçek ve AK Parti MKYK Üyesi Abdülkadir Aksu, ilk olarak Yenice Mahallesi’ndeki Gönül Sultanları Müzesi Neşet Ertaş Kültürevi’ni gezdi. Müze hakkında yetkililerden bilgi alan Çiçek ve beraberindekiler, daha sonra Ahi Evran Külliyesi’ni ve Kent Park’ı ziyaret etti.

Çiçek, Kent Park’ı ziyareti sırasında Kırşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Engelsiz Fikir Kulübü gönüllüleriyle bir süre sohbet etti. Gönüllüler, Çiçek’ten 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliklerinde farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlayacakları video için işaret diliyle "merhaba" demesini istedi. Çiçek, bunun üzerine, gönüllülerin gösterdiği şekilde işaret diliyle "merhaba" dedi.

Çiçek’e ziyaretleri sırasında Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan, AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya ve gazeteci Yavuz Donat eşlik etti.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576