Ramazan ruhunu tüm coşkusuyla yaşatmak adına özel olarak hazırlanmış olan Geleneksel ve seçkin yöresel menüleri, üstün hizmet kalitesi, güler yüzlü personeliyle konuklarına unutulmaz bir iftar ve sahur programı yasatmayı hedefliyor. 

Ramazan ayında kapılarını hizmete açacak olan Sapphire balo salonu 1200 kişilik kapasitesi ile birçok kurum ve kuruluşun iftar sofralarına ev sahipliği yapmaya hazır durumda. Otel dışında yapılacak olan catering organizasyon imkânı sağladıklarını da belirtti.

Ayrıca ramazan ayının ilk akla gelen adresi Grand Hotel Convention Center ,Sapphire Balo Salonu ve Spice Restaurant’ta sizler için özel hazırlanan Alacarte menüleri  sıcacık aile ortamlarının vazgeçilmezi olarak  misafirlerine hizmet sunacak olan Grand Karaman Convention Center eşsiz lezzetleri, kaliteli sunumu ve bugüne kadar yapmış olduğu bir çok organizasyon ile bu konudaki tecrübeleriyle konuklarına unutulmaz bir ramazan ayı vadediyor. Otelimiz dışardan gelen misafirlerine açık büfe imkânı da sağlıyor.

Deneyimli ekibinin güler yüzlü servisiyle Grand Karaman convention center ,  Sapphire balo salonu, ile 10 kişiden 2500 kişiye kadar olan tüm grup organizasyonları için özel olarak hazırlanan leziz iftar menüleri ile siz konuklarını bekliyor.

Grand Karaman Otel Genel Müdürü İbrahim Kaynak, Ziyafet Satış Müdürü Ali Canlı ve otel ekibi olarak başta siz değerli Karaman halkımız ve tüm İslam aleminin  Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileriz.

Özel iftar organizasyonları ve menüler hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0338 221 02 02-0542 828 31 61 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.