Rektör Gavgalı Üniversite Personeli İle Bir Araya Geldi Foto Galeri: Rektör Gavgalı Üniversite Personeli İle Bir Araya Geldi

Rektör Gavgalı, Yabancı Diller Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunu ziyaret ederek, akademik birim temsilcileri ve Yüksekokul personeli ile görüştü.

Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, göreve başladığı andan itibaren üniversitede bulunan 19 farklı akademik birimi ziyaret ederek, akademik birim yöneticileri ve personelin talep ve isteklerini dinledi.

Akademik birim ziyaretlerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Rektör Gavgalı şunları söyledi: “Fakülte ve yüksekokullarımızın çalışmalarını yerinde inceleme fırsatı bulduk. Birimlerde yürütülen faaliyetleri ve iyileştirmeye dönük alanları tespit ederek çalışmalarımıza bu yönde hız vermeye devam edeceğiz. Kurum ve kuruluşlar ile yapacağımız ortak çalışmalar ile de üniversitemizi daha iyi bir seviyeye taşımak için tüm KMÜ ailesi olarak çalışmaya devam edeceğiz. Tüm akademik ve idari personelimize gayretleri için teşekkür ederim.”