Rotterdam'daki 'Fuarım Festivali' Yoğun İlgi Gördü Foto Galeri: Rotterdam'daki 'Fuarım Festivali' Yoğun İlgi Gördü

Bugüne kadar Houten, Breda, Zaandam ve son olarak ta Rotterdam'da olmak üzere 6 kez düzenlenen ‘Fuarım’, Hollanda’nın yanısıra Belçika ve Almanya’dan da ziyaretçilerin uğrak yeri oldu.

Rotterdam'da ki Fuar ve Konser Merkezi Van Nelle Fabriek'te 3 gün boyunca, 'Sen de Gel' sloganıyla organize edilen Fuarım Festivali', özellikle gençlerin ve bayanların ilgisini çekti. Sabahtan akşama kadar ziyaretçiler, hem alışveriş yapma imkanı hem de konser dinleme fırsatı buldular. Özellikle gastronomi standında farklı lezzetleri tadan ziyaretçiler, hediyelik eşya, takı, kıyafet, kitap vs. stantlarına da yoğun ilgi gösterdiler.

SAHNE PROGRAMLARI

Fuarım boyunca, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Dursun Ali Erzincanlı, Kahraman Tazeoğlu, Bülent Gardiyanoğlu, Miraç Çağrı Aktaş, Murat Tavlı'nın yanısıra Orhan Ölmez, İsmail Altunsaray, Burak Bulut-Kurtuluş Kuş ta sahne aldılar.

HOKAF STANDI

Fuarım’ Yöneticisi ve aynı zamanda Hollanda Karamanlılar Federasyonu (HOKAF) Başkanı olan Zekeriya Arslan, "Rotterdam'da organize ettiğimiz '6.Fuarım’ etkinliğimiz de çok başarılı geçti. Fuarım için gelen ziyaretçilerimiz aynı zamanda HOKAF için hazırladığımız standımıza da yoğun ilgi gösterdiler. Özellikle Karamanlı hemşerilerimizin standımızı ziyaretleri bizleri sevindirdi. Fuarım olarak başta çalışanlarımıza, sponsorlarımıza ve tüm katılımcılara hassaten teşekkür ediyorum." açıklamasında bulundu.

Haber: Mehmet Ali Topcu