Saadet Partisi Karaman Teşkilatı Seçim Startını Verdi Foto Galeri: Saadet Partisi Karaman Teşkilatı Seçim Startını Verdi

14 Mart Salı akşamı toplanan Saadet Partisi Karaman Teşkilatlarının toplantısına Saadet Partisi GİK Üyesi ve Karaman il Sorumlusu Şaban Şahin, İl Başkanı Yasim Koz, il ve İlçe Yönetim Kurulları, İl Gençlik Kolları ile Kadın Kollarının il, Merkez ilçe, İl Kadın Gençlik Yönetimleri de katıldı.

Toplantıda seçim süreci ile ilgili, Milletvekili aday adaylıkları ile ilgili değerlendirmeler ve istişareler yapıldı.

Toplantıda İl Başkanı Yasim Koz Millet İttifakı’nda neden Saadet Partisi'nin yer alması gerektiği hususunda açıklamalar yaparak Karaman Teşkilatları olarak Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu’nun yanında güçlü bir destekle yer aldıkları için katılımcılara teşekkür etti.

İl Başkanı Koz ayrıca İl binasına yapılan çirkin saldırı ile de katılımcıları bilgilendirdi. Adli sürecin başlatıldığını ve takipçisi olacaklarını, sükûnetle bu seçim sürecini yürüteceklerini ifade etti.

Şaban Şahin’de seçim sürecinde sinirlerinin çelik gibi olması gerektiğini belirterek, ‘’Çünkü iktidar gün geçerek toplumsal desteğini kaybediyor, kaybettikçe de saldırganlaşıyor’’ ifadesini kullandı.

Toplantıda il seçim karargahı oluşturuldu. Saadet Partisi Seçim Karargâh Başkanlığını bu seçimlerde Ekonomik ve Sosyal İşler Başkanı Hüseyin Çoban yürütecek.

Saadet Partisi Karaman İl Tanıtım Medya ve İletişim Başkanı Osman Akdemir, “Partimiz fikriyatını benimsemiş ve/veya partimize sempati ile bakan tüm hemşerilerimize Saadet Partisi olarak milletvekili aday adaylığı konusunda kapımızın açık olduğunu ilan ediyoruz. Biz seçimleri bir karalama kampanyasından öte en ehil insanımızın Milletvekili olarak seçilebilmesi için, Karaman’ımızın hakkıyla Meclis’te temsil edilebilmesi için demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak görüyoruz. 14 Mayıs 2023 seçimlerinin asrın deprem felaketini yaşamış ve bu depremde birlik beraberlik ve kardeşliğin tüm dünyaya en güzel dayanışma örneğini göstermiş necip bir millet olarak, depremzede kardeşlerimizi asla üzmeyecek, bize yakışır bir vakar ve olgunluk içinde, huzur, sükûnet ve esenlik içerisinde geçmesini yürekten temenni ediyoruz. Milletimiz ve devletimiz için en hayırlı neticenin gerçekleşmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz. 1444 Hicri Ramazan-ı Şerife bir haftadan az bir zaman kaldı, Saadet Partisi Karaman Teşkilatları olarak tüm hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor, hayrının bereketinin hepimizin üzerine olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz” dedi.