Saç Protezi İçin İşte Adresiniz! Foto Galeri: Saç Protezi İçin İşte Adresiniz!

Protez saç, saç dökülmesi yaşayan kadın veya erkekler arasında sıkça kullanılan bir saç uygulamasıdır. Protez saç, %100 insan saçından özel olarak üretilmektedir.

1- Protez Saç Nedir?

Protez Saç, %100 gerçek insan saçından özel üretilen bir saç uygulamasıdır. Saç kaybı yaşayan kadın ve erkeler için doğal saç görünümü sağlamak için kullanılmaktadır. Saç protezi, saç köklerine veya kafa derisine sabitlenmez; yapıştırıcılar veya diğer tutkal yöntemlerle sorunlu bölgeye uygulanır.

Protez Saç Özellikleri Nelerdir?

Saç dökülme problemi yaşayan kadın ve erkekler için uygulanan protez saç için bazı önemli özellikleri bulunmaktadır. İşte Saç protezi özellikleri:

Protez Saç Doğal Görünüm Sağlar: %100 gerçek insan saçından üretildiği için doğal bir görünüm sağlar. Böylece, insanlar, saç sorunu yaşadıklarını belli etmeden doğal saç görünümü le günlük yaşamlarına devam eder.

Protez Saç Modelleri: Saç protezi uygulamaları, farklı uzunluk, model ve renklere sahiptir. Protez saç modellerinde kısa saç, uzun saç, düz veya dalgalı saç gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.

Günlük Kullanım Kolaylığı: Protez saç uygulamaları, hafif ve rahattır. Kafa derisine zarar vermez. Gün içinde konforlu bir kullanım kolaylığı sunar. Saç derisine nefes alabilme imkânı sağlayan Protez saç, terlemeyi ve rahatsızlığı azaltır.

Protez Saç Talepleriniz için Tel: 0543 169 99 39

Ayrıca Merkezimizde; bayan müşterilerimiz için;

*Lazer Epilasyon, *Cilt bakımı, *Profesyonel make up *Microblading *İpek kirpik *Lifting *Manikür *Pedikür *Makyaj *Saç renklendirme *Perma *Kesim

Erkek Müşterilerimiz için de ayrı bir salonumuzda;

*Lazer Epilasyon,*Cilt bakımı, *Lifting *Kesim gibi çalışmalarımızda mevcuttur.

MEDİNE AKÖZ KUAFÖR & MEN’S GÜZELLİK SAÇ PROTEZ

Adres: Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Şehit Nihat Akman Caddesi No: 14/B

 MERKEZ/KARAMAN