Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Doktor Zeynep Melekoğlu Ellik'in eşi, Ankara'da özel bir hastanede Anestezi Uzmanı olarak görev yapan Süleyman Ellik vefat etti.

Merhum doktor Süleyman Ellik’in cenazesinin bugün öğle namazına müteakip Konya’da Karatay Fatih Kuran kursu Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Yağbasan Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Karama Gündem Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Ellik ailesi ve sağlık camiasına başsağlığı diliyoruz.

ÖĞRENCİSİNE DUYGUSAL VEDA!

Karaman’da Milli Piyango Fen Lisesi idaricisi olan Karaman Öğretmen Evi Müdürü Mehmet Baştuğ’dan öğrencisine duygusal veda;

“ACI KAYBIMIZ

Karaman fen lisesinden öğrencim olan ve Ankara’da anestezi uzmanı olarak görev yapan güler yüzlü, Gönlü zengin, Uzman Doktor Süleyman Ellik‘in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, Rabbim rahmetiyle muamele etsin inşallah. Ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Rabbim korktuğundan emin, umduğuna nail eylesin.

Kıymetli arkadaşlarım, dostlarım Süleyman öyle güzel bir insandı ki karıncayı dahi incitmezdi. Yüzündeki gülümseme hiç eksik olmaz, cıvıl cıvıl, pırıl pırıl bir insandı. Erken yaşta kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. sizlerden ricam, Allah rızası için bol bol dua edelim, Arkasından bir fatiha okuyalım. Ruhuna el Fatiha.”

Süleymanellikkk