banner464

“estetik Lüks Değil İhtiyaç”

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Metin Arıcı, “Günümüzde estetik, lüks olmaktan çıkarak artık önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi” dedi.Almanya’da geçirdiği burun estetiğinin ardından sonuçtan memnun kalmayan...

“estetik Lüks Değil İhtiyaç”

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Metin Arıcı, “Günümüzde estetik, lüks olmaktan çıkarak artık önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi” dedi.Almanya’da geçirdiği burun estetiğinin ardından sonuçtan memnun kalmayan...

25 Ekim 2014 Cumartesi 10:31
99 Okunma
“estetik Lüks Değil İhtiyaç”
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Metin Arıcı, “Günümüzde estetik, lüks olmaktan çıkarak artık önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi” dedi.

Almanya’da geçirdiği burun estetiğinin ardından sonuçtan memnun kalmayan 34 yaşındaki Nazire Tosun, Ordu’nun Fatsa ilçesinde bulunan Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi’ne başvurdu. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Metin Arıcı tarafından muayene edilen hasta yapılan tetkik ve kontroller sonrasında 2. kez ameliyat masasına yattı. Başarılı bir burun ameliyatı geçiren Nazire Tosun’un tedavisi bir süre serviste devam etti.

Ameliyat sonrası yüzünde morluk ve şişlik oluşmayan ve ağrısı olmadığını ifade eden Nazire Tosun, konforlu bir ameliyat geçirmekten, ayrıca hastane personellerinin ilgi ve alakasından mutluluk duyduğunu ifade etti. Ayrıca burnunda tampon dahi olmadığını öğrenen hasta korkulu rüyasından kurtulduğunu dile getirdi.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Metin Arıcı ise “Günümüzde estetik, lüks olmaktan çıkarak artık önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi. Estetik ameliyatlarının genel vücut sağlığına destek verici olumlu ektileri vardır. Burun estetiği ile görünümünüzle birlikte nefes alışınızda düzeltilebilir. Meme küçültme işlemi sırt ve boyun ağrılarınızı giderir. Göz kapağı operasyonu görüş alanınızı düzenler. Ve bunun gibi birçok olumlu etkisi olan ameliyatlar ile artık estetik sadece dış görünüşü etkileyen operasyon olmaktan çıkmış, sağlığı destekleyen ihtiyaç haline gelmiştir. Aynı zamanda kişilerin kendilerine duydukları güveni destekler. Sağlık problemlerini ortadan kaldırdığı gibi aile, iş ve sosyal hayatınızı olumlu etkiler. Problemli bölgenin düzeltilmesi, aynı zamanda bundan sağlığın olumlu etkilenmesi kariyer hedeflemiş kişilerde olumlu etkiler bırakır. Genç ve enerjik görünüm başarı şansını arttırır” diye konuştu.

Uzun süredir Ordu halkının uzman hekim eksikliği nedeni ile estetik operasyonlar için farklı şehirleri tercih ettiğini vurgulayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr.Dr. Metin Arıcı, Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi’nin Ordululara sunduğu imkan ile bir çok kişiye umut olduğunu dile getirdi. Gün geçtikçe estetiğe talebin arttığını ve birçok kişinin Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi’ni tercih ettiğini belirten Opr.Dr.Metin Arıcı, alınan olumlu sonuçların estetik düşüncesi olan kişilere ışık tuttuğunu vurguladı.

Yorumlar