banner741

banner704

banner590

banner745

banner722

Hemoroid’e (Basur) ameliyatsız tedavisi

SAMSUN (İHA) – Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Sedat Ocak, Hemoroid (Basur) hastalığının ameliyatsız tedavi edilebileceğini ifade ederek, bu hastalığın bulunduğu kişilerin durumu eşlerinden bile sakladığını söyledi.Samsun Büyük Anadolu...

SAĞLIK 28.01.2018, 18:00
135
Hemoroid’e (Basur) ameliyatsız tedavisi
banner712

SAMSUN (İHA) – Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Sedat Ocak, Hemoroid (Basur) hastalığının ameliyatsız tedavi edilebileceğini ifade ederek, bu hastalığın bulunduğu kişilerin durumu eşlerinden bile sakladığını söyledi.

Samsun Büyük Anadolu Hastanaleri "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi" Merkezi’nde erkek, bayan demeden sıkça rastlanan sağlık sorunu hemoroid (basur) tedavisi lazer teknolojisiyle ameliyat gerektirmeden tedavi yapılabiliyor. "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi Merkezi", fistül, hemoroid (basur), pinonidal sinüs ve kıl dönmesi tedavisinde sıfır hata, büyük başarı imkanı sunarak, hastaların kısa süre içinde hemoroidten kurtulmasını ve aynı gün iş hayatına dönmesini sağlıyor.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sedat Ocak, bazen eşlerin bile birbirine söyleyemediği, ameliyat korkusu ile büyük acılara katlanan, utancından doktora gitmeyip bulamayıp evde kulaktan dolma bilgiler ile hemoroid problemine (basur) çare arayanlara kesin çözüm önerisi sundu. Opr. Dr. Sedat Ocak, "Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi Merkezi"nde yapılan uygulama ile kısa bir süre içinde kurtulabileceğini hatta kısa bir dinlenmenin ardından günlük hayatına geri dönebileceğini söyledi.

“Eşler bile basur olduğunu birbirinden saklıyor”

"Hemoroid’in (Basur) makat bölgesinde bulunan toplardamarın şişip genişlemesiyle oluşan sorunlu bir hastalıktır" diyen Opr. Dr. Sedat Ocak, "Ortaya çıktığında kişide rastlanan ancak hep gizli tutulan büyük bir sağlık sorunudur basur. Eşlerin bile birbirine söyleyemediği, çekindiği ancak verdiği rahatsızlık sonucu saklayamaz hale geldikten sonra kendi kendine çareler arar. Tuvalet esnasında ve oturur vaziyette görülen, acı, yanma, şişme ve en önemlisi kan gelmesi ile kendini gösteren bu rahatsızlık için doktora gidilmekten hep kaçılmıştır. Hatta kişi kendince evde doğal yollarla tedavi etmeye çalışır. Kısa süreli rahatlama hissetse de bu durum bir noktadan sonra dayanılmaz hale gelir. Bu anlamda kimse utanmadan çekinmeden mutlaka bir genel cerrahi uzmanına görünmesi gerekmektedir. Artık günümüz teknolojisi ile hemoroid yani basur tedavisi ameliyat gerektirmiyor. Lajer teknolojisi ile sağlıklı, hızlı ve etkili çözüm artık Lazer Proktoloji Uygulamaları ile Anorektal Cerrahi ve Hemoroid Tedavi Merkezi’nde yapılabiliyor. Uygulama yapılan cihaz dünya da bilinen son teknoloji ürünüdür. Hemoroidten kurtardığımız bölgede asla tekrarla olmaz. Lazer Proktoloji Uygulamaları Merkezine kazandırdığımız dünyanın en küçük ve en güçlü lazer cihazımız sistem standartlara uygun, performans ve değer sahibidir. Üstün işçiliği, dizaynı patentli soğutma teknolojisi ve benzerlerinden daha küçük ebadıyla, tedavi de istenilen başarıyı elde edebilmesiyle, sıfır hata büyük başarısı sayesinde farkını en iyi şekilde ortaya koymaktadır” dedi.
banner708
Yorumlar (0)
21°
açık
Namaz Vakti 05 Haziran 2020
İmsak 03:36
Güneş 05:20
Öğle 12:51
İkindi 16:42
Akşam 20:11
Yatsı 21:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@