banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

İlimiz Sağlığına Tıbbi Cihaz Müjdesi!

AK Parti Karaman Milletvekilleri, Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi’ne ileri düzey özellikli tıbbi cihaz geleceğinin müjdesini açıkladı.

SAĞLIK 17.09.2021, 12:55
357
İlimiz Sağlığına Tıbbi Cihaz Müjdesi!
banner762

Sağlık Bakanlığı tarafından Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 1 adet 128 kesit bilgisayarlı tomografi (BT) ile 2 adet renkli doppler ultrasonografi (USG) cihazları tahsis edildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Karaman Eğitim Araştırma Hastanemize 1 adet 128 kesit bilgisayarlı tomografi (BT) ile 2 Adet renkli doppler ultrasonografi (USG) cihazları tahsis edilmiştir. En kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. 

Hızla yenilenen Sağlık sektöründeki teknolojiyi takip edip, ilimizdeki cihazların son sisteme uygun yenileme, çalışma ve çabamız devam etmektedir. Bu vesile ile cihaza bağlı bekleme süreleri azaltılmış olacak ve aynı zamanda yüksek kalite sebebiyle hastalıkların tanısının konulması kolaylaşacaktır.

Alımı gerçekleştirilen tıbbi cihazların Karaman’ımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, ilimize bu cihazların kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya ve tüm emeği geçenlere şükranlarımızı sunarız.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 27 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@