banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Sağlıklı Hayat Merkezi ve 1 Nolu ASM Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Sağlık Bakanlığınca 2020 yılında yatırım programları kapsamına alınarak, Karaman İl Özel İdaresi kontrolörlüğünde 2021 yılında inşaatına başlanıp, İl Sağlık Müdürlüğüne teslimi yapılan Sağlıklı Hayat Merkezi (SHM) ve 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

SAĞLIK 02.08.2022, 15:14
408
Sağlıklı Hayat Merkezi ve 1 Nolu ASM Yeni Yerinde Hizmete Başladı
banner762

Vatandaşların rahat ve erişebilir sağlık hizmetleri alması kapsamında, ilimizde devam eden sağlık yatırımlarının bir yenisi daha hizmete alınıyor. İçerisinde; ruh sağlığı, çocuk gelişimi, obezite ve beslenme danışmanlığı, kronik hastalıklar ve bağımlılık gibi birçok konuda danışmanlık hizmeti sunacak bir sağlık tesisi olan Sağlıklı Hayat Merkezi (SHM) eski yeri olan İbrahim Hakkı Konyalı mahallesinden Cumhuriyet mahallesi Recep Tayyip Erdoğan caddesi no:2 adresine taşınarak bu hafta hizmete açılıyor. (Cumartesi pazarı kavşağı)

Yine aynı bina içerisinde hizmet verecek olan, Sağlıklı Hayat Merkezine ek; Aynı bölgede bulunan 9 hekimin görev aldığı 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu aynı binada bölgeye hizmet sunacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@