Çocuk Hakları Günü Sgm’de Kutlanacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenecek programla Dünya Çocuk Hakları Günü kutlanacak. 20 Kasım Perşembe günü Saat 14.00’da başlayacak etkinlikler kapsamında...

banner491
Çocuk Hakları Günü Sgm’de Kutlanacak
banner567
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenecek programla Dünya Çocuk Hakları Günü kutlanacak. 20 Kasım Perşembe günü Saat 14.00’da başlayacak etkinlikler kapsamında “Türkiye’de Çocuk Meselesi” konulu panel düzenlenecek ve ardından Suriyeli Yazar-Çizer Gülnar Hajo resimleri ve kitaplarıyla miniklerle bir araya gelecek.

Etkinlik programı ile ilgili olarak Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Dünya Çocuk Hakları Günü etkinlikleri, Türkiye’de Çocuk Meseleleri” paneli ile başlayacak. Etkinliğe Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzmanı Mesut Demirtaş, İstanbul Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü Başkanı Necdet Neydim, İHH Genel Başkan Yardımcısı Murat Yılmaz, Yardımeli Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Halil Aykut, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Sedir Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Melike Günyüz konuşmacı olarak katılacak. Panelin ardından da Suriyeli Yazar-Çizer Gülnar Hajo eserlerini miniklerin beğenisine sunacak” denildi ve tüm çocuklar programa davet edildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576