Gösterimler Altın Palmiye Ödüllü Aşk İle Başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ünlü yönetmenler Haneke ve Lecomte’nin filmleri Aşk ve Yepyeni Bir Hayat sanatseverlerle buluşuyor. 4 Aralık Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek programda ilk gösterim,...

banner491
Gösterimler Altın Palmiye Ödüllü Aşk İle Başlıyor
banner567
Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ünlü yönetmenler Haneke ve Lecomte’nin filmleri Aşk ve Yepyeni Bir Hayat sanatseverlerle buluşuyor. 4 Aralık Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek programda ilk gösterim, saat 20.00’da başlıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Dünya sinemasından seçme filmler Sakaryalılarla buluşacak. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek ücretsiz gösterimler, 4 Aralık Perşembe günü saat 20.00’da başlayacak ve Aralık ayının her Perşembe günü yeni filmlerle devam edecek. Etkinliklerde ilk gösterilecek film, Michael Haneke’nin Altın Palmiye ödüllü ‘Aşk’ı olacak.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “4 Aralık Perşembe günü saat 20.00’da başlayacak ilk gösterimde, Fransız yapımı Aşk filmi kültür sanat dostlarıyla buluşacak. Saat 22.00’da ise Meydan filmi yerine Güney Kore-Fransa yapımı Yepyeni Bir Hayat film gösterimi gerçekleştirilecek” ifadeleri kullanıldı ve etkinliğe katılmak için gerekli rezervasyon işlemlerinin “kultur.sanat@sakarya.bel.tr” üzerinden alınacağı belirtildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535