Sfsa’da Gerçekleştirilen Güz Dönemi Eğitimleri Sona Erdi

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde (SFSA) 800 başvuru arasından akademik jürinin seçtiği katılımcılarla gerçekleştirilen güz dönemi eğitimleri sona erdi.Birbirinden değerli isimlerin birikimlerini paylaştığı Fikir ve Sanat Akademisi’nde,...

banner491
Sfsa’da Gerçekleştirilen Güz Dönemi Eğitimleri Sona Erdi
banner567
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde (SFSA) 800 başvuru arasından akademik jürinin seçtiği katılımcılarla gerçekleştirilen güz dönemi eğitimleri sona erdi.

Birbirinden değerli isimlerin birikimlerini paylaştığı Fikir ve Sanat Akademisi’nde, Süleyman Seyfi Öğün, Yusuf Kaplan, Süheyb Öğüt, İsmail Kara, Mehmet Genç, Feridun Emecen, Zeynep Tarım’ın yanı sıra alanlarında uzman birçok isim katılımcılarla buluştu. 22 Farklı derste, Akademik ve Sosyal Kültürel Çalışmalar, Sinema Sanatları, Edebiyat Çalışmaları, Yaratıcı Tasarım, Geleneksel Sanatlar programlarında katılımcılara yeni ufuklar açan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin kapanışı 40 kişilik kültürel çalışmalar grubu öğrencilerinin sunumları ile gerçekleştirildi. 2 gün boyunca 7 farklı oturumda gerçekleştirilen sunumlar derlenerek Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin Hakemli Dergisi’nde yayınlanacak.

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nden yapılan açıklamada, bahar dönemi için müracaatların Mart ayında başlayacağı ve kayıtların www.fikirvesanat.org adresinden alınacağı ve akademik jüri tarafından yapılacak seçmelerin ardından eğitimlere başlanacağı belirtildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576

banner581