Başkan Han, Yeşilyurt D.Ç. Ofspor maçına tüm taraftarlarını davet ederek, şunları söyledi:
“Her hafta oynayacağımız rakiplerle ayrı bir senaryo oluyor. Her maçın hedefi belli. Kestelspor’un dünkü mağlubiyetinden dolayı bu maçın önemi iyice arttı. Maçı kazanmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız.  D.Ç. Ofspor maçını kazandığımızda da şampiyonluk yolunda son 2 engele rahat bir vaziyette girmiş olacağız. Bu maçta da inşallah camiamızı ve taraftarımızı mutlu ederiz.
Karaman FK.’nın her maçına taraftarın gelmesini bekliyoruz. Tribünün dolu olmasını ve takımımıza yüzde yüz destek vermelerini isteriz. Kalan 3 müsabakanın artık ayrı bir önemi var. Taraftarımız da artık bunun farkında. Yeşilyurt D.Ç. Ofspor maçı şampiyonluk yolunda önemli bir engel. Taraftarımıza ihtiyacımız var. Taraftarımızın tribünde takımımızı sonuna kadar desteklediğini görmeyi, o gücü arkamızda hissetmeyi çok isteriz. Bu maçta tüm taraftarlarımızı stadı doldurmaya davet ediyorum.
Görüyoruz ki takımımıza sahip çıkıldığı takdirde bu sezon üst lige çıkacağız ve buna da sonsuz inanıyoruz. Herkesin takımımıza sahip çıkması gerekiyor. Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Yeşilyurt D.Ç. Ofspor maçına herkesi davet ediyorum. Karaman'ın en büyük reklamı Karaman FK'dır. Pazar günü saat 15.00'de Kemal Kaynaş Stadyumu tribünleri doldurarak takımımızı destekleyelim"
Not: Biletler kadınlara ve öğrencilere ücretsizdir.