banner464

Ocakoğlu, Yedaş’a Hayran Kaldı

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, YEDAŞ’ın yönetim modeline hayran kaldı.Kişisel gelişim, girişimcilik, nitelikli yönetim ve kariyer üzerine odaklanan kitaplarını okuyucularıyla buluşturan Rota Yayıncılık...

Ocakoğlu, Yedaş’a Hayran Kaldı

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, YEDAŞ’ın yönetim modeline hayran kaldı.Kişisel gelişim, girişimcilik, nitelikli yönetim ve kariyer üzerine odaklanan kitaplarını okuyucularıyla buluşturan Rota Yayıncılık...

02 Aralık 2014 Salı 16:51
49 Okunma
Ocakoğlu, Yedaş’a Hayran Kaldı
Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, YEDAŞ’ın yönetim modeline hayran kaldı.

Kişisel gelişim, girişimcilik, nitelikli yönetim ve kariyer üzerine odaklanan kitaplarını okuyucularıyla buluşturan Rota Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı ve Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret etti. Ulusal yazılı ve görsel medyadan YEDAŞ’ın başarılarla dolu hikayelerini okuduğunu belirten Ocakoğlu, "Malatyalı hemşehrisi olarak, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ile gurur duyuyorum" dedi. Türkoğlu ise, YEDAŞ olarak Samsun’un 100. yılında yani 2019 yılında kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında Avrupa’nın ilk 10 şirketi arasında olmayı vizyon edindiklerini söyledi.

OCAKOĞLU, TÜRKOĞLU’NU TEBRİK ETTİ

İş dünyasının önde gelen isimleriyle yaptığı röportajları yorumlayan ve "Yönetimde Mükemmelliği Arayanlara, Başarı Tesadüf Değildir, Başarı Hala Tesadüf Değil ve Başarı Hala Tesadüf Değil 2" adlı kitaplarıyla okuyucularıyla buluşan Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, "YEDAŞ mükemmel işlere imza atıyor. Kalite, liderlik, sürdürülebilirlik anlayışını kapsayan Toplam Kalite Yönetim Sistemi modelini şirket bünyesindeki çalışanlarıyla birlikte oluşturduğu sinerji ile tüm iş süreçlerine entegre etmiş ve dışarıdan şirketinizi izleyen paydaşlarınıza yaşatıyorsunuz. Kısa sürede almış olduğunuz ödülleri ve mükemmelliğe giden eşsiz başarı hikayelerinizi takdirle karşılıyorum" diye konuştu.

YEDAŞ, KALİTE LİGİ’NDE

YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ise, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "Liderlik, kariyer belirleme ve başarının ana temasını yazdığınız kitaplarınızın gençlere esin olması gerektiğini düşünüyorum. İş Dünyasına Yön Verenler röportajlarınızın da yakından takip edilmesi ve kitaplarınızın genç girişimcilerce ’rol model’ olacağı inancını taşımaktayım" diye konuştu.

Türkoğlu, "4 yaşındaki YEDAŞ’ın iş süreçlerinde vazgeçilmezleri arasında yer alan ‘Kalite, Liderlik ve Sürdürülebilirlik’ anlayışı şirketimizin bugün büyük dünya şirketleri arasında Avrupa’nın En İyi Şirketi seçilmesine vesile olmuştur. Dünya üzerindeki enerji devleri ile aynı ‘Kalite Ligi’nde yer almanın gururunu yaşıyoruz. YEDAŞ, 2019 yılında kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında Avrupa’nın ilk 10 şirketi olma hedefi doğrultusunda başlattığı ‘Mükemmellik’ sürecindeki ödülleri ve başarı hikayeleri, Avrupa’daki ve Türkiye’deki elektrik dağıtımı sektöründe farkındalık oluşturmuştur. Biz enerjimizin farkındayız ve hedeflediğimiz gibi dev şirketlerin olduğu ligdeyiz" şeklinde konuştu.

Genel Müdür Türkoğlu, YEDAŞ’ın dünyanın ve Avrupa’nın dikkatini çektiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar