Tiskon 2015 Çalışmaları Başladı

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi tarafından 6-7 Kasım 2015 tarihinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan “V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi” çalışmalarına başlandı.TİSKON-2015 Kongre ve Sergisi hazırlık...

banner491
Tiskon 2015 Çalışmaları Başladı
banner567
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi tarafından 6-7 Kasım 2015 tarihinde Samsun’da gerçekleştirilecek olan “V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi” çalışmalarına başlandı.

TİSKON-2015 Kongre ve Sergisi hazırlık çalışmaları kapsamında Düzenleme Kurulu Toplantısı’nın birincisi Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Düzenleme Kurulu 1. Toplantısı’na MMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Ercüment Çervatoğlu, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Aycan Türkel, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Cavit Çakar, MMO Ankara Şube Üyesi Hülya Yıldız Güler, MMO İstanbul Şube Üyesi İbrahim Belenlioğlu, MMO İzmir Şube Üyesi Yüksel Yaşartekin, MMO Kocaeli Şube Üyesi Mahmut Köse, MMO Samsun Şube Müdürü Kadir Serkan ATılgan ve MMO Samsun Şube Basın-Yayın Sorumlusu Onur Düzovalı katıldı.

Toplantıda Kongrenin amacı ve kapsamı, kongre yeri ile ilgili çalışma, düzenleme kurulu toplantı takvimi, yürütme kurulu, danışmanlar kurulu, kongre sekreteri, çağrı bildirisi, gelir-gider bütçesi ve kongrenin duyurusu konuları görüşüldü.

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Er yaptığı açıklamada, yapılan çalışmalar ve değerlendirmeler sonucunda V. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi Kongre ve Sergisi’nin Makina Mühendisleri Odası 45.Dönem Çalışma Programı kapsamına alınarak 2015 yılında Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Sekretaryalığında Samsun’da düzenleneceğini, yapılacak olan Kongre Yürütme Kurulu Toplantıları sonucu çalışmaların şekillenerek yoğunlaşacağını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581