banner629

Çiftçi, ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir

Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdu öğrencileriyle buluşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi "Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir" dedi.Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşlarla...

banner491
Çiftçi, ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir
banner567

Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdu öğrencileriyle buluşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi "Ahlaklı dindar bir nesil hedefimizdir" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor. Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile birlikte ilçede yapılan çalışmaları inceleyen Çiftçi, Özel Akçakale Süleymaniye Orta Öğretim Erkek Yurdunu ziyaret etti. Yurt yöneticileriyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Çiftçi, daha sonra yurt binasını gezerek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Çiftçi, sohbet ederek ders çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Hedeflerinin ahlaklı dindar bir nesil yetiştirmek olduğunu ve bu nedenle öğrencilerin eğitimlerine önem verdiklerini belirten Nihat Çiftçi, "Gençlerin ve çocukların eğitimine önem veriyoruz. Geleceğin yöneticileri olacak olan çocuklarımızın en iyi bir şekilde eğitim alabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak çeşitli projeler hazırladık ve projelerle gençlerin ve çocukların eğitimlerine destek verdik" şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590