banner597

Şanlıurfa Piazza’da “polifonik Koro” Konseri

Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan Polifonik (Çoksesli) Koro, kentin sosyal, sanatsal ve kültürel aktivitelerine ev sahipliği yapan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde konser verdi.Mehmet Zeki Halhallı yönetimdeki 40...

banner491
Şanlıurfa Piazza’da “polifonik Koro” Konseri
banner567
Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden oluşan Polifonik (Çoksesli) Koro, kentin sosyal, sanatsal ve kültürel aktivitelerine ev sahipliği yapan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde konser verdi.

Mehmet Zeki Halhallı yönetimdeki 40 kişiden oluşan Polifonik Koro, verdiği konserle AVM ziyaretçilerine sanatla dolu saatler yaşattı. Performanslarıyla göz dolduran öğrenciler, “Ayğız’, ‘Avcı’, ‘Veda’ gibi beğenilen türküleri seslendirirken, adeta kulakların pasını sildiler. İki seans halinde gerçekleştirilen konsere, Piazza AVM ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. İzleyenlerin beğenmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Mehmet Zeki Halhallı, “Polifonik Koro oluşturmak uzun yıllar alıyor. İleriye dönük planlarımızda, velilerimizin de desteği ile il dışındaki yarışmalarda Şanlıurfa’yı temsil etmek var” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601