Saray Mutfağı Hizmete Açıldı Foto Galeri: Saray Mutfağı Hizmete Açıldı

İbrahim Özdemir’in öncülüğünde Özdemir Şirketler Grubun bünyesinde yer alan Saray Mutfağı Restoran ve Bistro Cafe resmi açılını gerçekleştirdi.

Açılış öncesi konuşan Özdemir, “Sayın protokol üyelerimiz ve sayın kıymetli misafirlerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim Saray mutfağımızın Açılışına katılımınız için Bizleri onurlandırdınız. Karaman ilimizde sizlere en iyi ve lezzetli yemeklerimiz ve içeceklerimiz ile Saray mutfağımızın Açılışını hep birlikte dualar eşliğinde yapıyoruz” dedi.

Edilen dualar ve kurdele kesiminin ardından katılımcılar işletmeyi gezerek İbrahim Özdemir’e yeni iş yerinin hayırlı olmasının temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler.

Açılışa AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Murat Öztürk, AK Parti Karaman Kadın Kolları Başkanı Fatma Coştu, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Alacasuluk Mahallesi Özcan Genç Caddesi No: 98/G adresinde hizmete giren Saray Mutfağı Restoran ve Bistro Cafe, her dama zevkine uygun geniş ürün yelpazesi ile sofralarınızı süsülüyor.

7/24 paket servis için iletişim: 0543 479 79 76