Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar Ortaokulu'ndan Örnek Davranış Foto Galeri: Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar Ortaokulu'ndan Örnek Davranış

Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar Ortaokulu Müdürü Ayhan İncedal ve Müdür Yardımcısı Mustafa Karaman başta olmak üzere, Okul öğretmenleri, Veliler ve öğrenciler olarak, 09.06.2023 Cuma günü, Depremzedelere Yardım Kermesi, Mezuniyet ve Kep Atma Töreni, Okuldan Haberler Adlı Tiyatro Gösterisi, Resim ve Tasarım Sergisi ve Açılışları Gerçekleştirdi bir çok etkinlik gerçekleştirdiler.

Etkinliğe, Şehit Muhammed Ali Mevlüt Dündar'ın Annesi Gülten Dündar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Baysal, İl Ticaret Müdürü Adem Özcan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı, Ak Parti İl Başkanı Murat Öztürk, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Bayır, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Coştu, KMÜ Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Eğitim Üyesi Prof. Harun ALP, KMÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İdris Nebi Uysal, katılım sağlayarak, dereceye giren öğrencilere plaketlerini verdi, kermesi ve açılan resim sergisini gezdi.

Depremzedelere Yardım Kermesi öncülük eden Ayşenur Ersoy Öğretmenin girişimleriyle Velilerin hem katılım, hem de el yapımı yiyeceklerle katkılarıyla gelirinim bir kısmı depremzedelere gidecek olan kermesin yapılmasına katkı sağladı.

Mezuniyet Kep Atma Töreni, Okuldan Haber Adlı Tiyatro Gösterisi ve Resim Tasarım Sergisi Açılışıyla, hatıra fotoğrafı çekilerek program son buldu.