Şehit Oğuzhan Küçük’ün Anısına Koşu Düzenlendi Foto Galeri: Şehit Oğuzhan Küçük’ün Anısına Koşu Düzenlendi

26 Haziran 2017'de Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Tekeli üs bölgesinde nöbet tutarken PKK'lı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda Şehit olan Karamanlı Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Küçük'ün anısını yaşatmak için Kemal Kaynaş Stadyumu'nda "1. Şehit Oğuzhan Küçük'ü Anma koşusu" Düzenlendi.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Şehit Oğuzhan Küçük'ü Anma koşusunu düzenleyen, Abisi Mücahit Hamza Küçük, "Bu yarışı Şehit Oğuzhan Küçük ve onun nezdinde tüm şehitlerimizi hatırlamak değil! unutmamak için düzenledik. Türkiye şampiyonasını aratmayan yarışlar gerçekleşti. Karaman Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı'ya, yarışmaya teşrif eden vatandaşlarımıza, derece yapan ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere ve ailelerine teşekkür ederim." dedi.

100 metre kızlar kategorisinde

1. Nesrin Tuana ÖZKAL

2. Zişan HAKAN

3. Emine ÇEKCEOĞLU

4. Ayşe Rüveyda ÖZDEMİR

100 metre erkekler kategorisinde

1. Yasin ÜNAL

2. Yaşar DÖKME

3. Görkem ARIKAN

4. Bedirhan Muhammed ÖZTÜRK

400 metre erkekler kategorisinde

1. Yusuf Can BAHÇELİ

2. Semih Safa ARMUTCU

3. İbrahim KONUR

4. Nasser AL-REYASHİ

800 metre kızlar kategorisinde

1. Yaren TUZCUOĞLU

2. Zişan HAKAN

3. Melek HAYDARİ

4. Elif Buse ŞAHİN

Derece yapan sporculara ödüllerini; Belediye Başkanı Sayın Savaş Kalaycı, Şehit Oğuzhan Küçük'ün babası Alaattin Küçük ve Annesi Şerife Küçük, Karaman gençlik ve spor İl müdürü Ali Osman Bebek takdim etti. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.