Sertçelik” 25 Yıldır Karaman İçin Yapılanlar Ortada; 1 Nisan’da Değiştiriyoruz” Foto Galeri: Sertçelik” 25 Yıldır Karaman İçin Yapılanlar Ortada; 1 Nisan’da Değiştiriyoruz”

Seçim çalışmalarını Atatürk Bulvarı’ndaki esnaf ve vatandaşlarla buluşarak sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkanı Adayı Recep Sertçelik, çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:
“Esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Atatürk Bulvarı ile devam ettik. “Belediyecilik bizim işimiz” diyenlere vatandaşlarımızın sorusu şu: Türkiye yönetimde 22 yıl, Karaman yönetiminde 15 yıl bulundunuz. Tüm imkanlar elinizdeydi. Ülkenin ve şehrimizin devasa kaynaklarını harcadınız; sonuç ortada. Karaman’ın çok sorunları olduğunu şimdiki adayları söylüyor; sanki bu sorunları kendileri yaratmamış gibi. Diğeri ise Karaman’ı yönettiği 5 yılda Karaman’da herkesle kavga etmiş, şehrin kaynaklarını nereye harcadığını bir türlü açıklamayıp, kendini halkın adamı, garibanın dostu ilan etmiş. Gülelim mi; ağlayalım mı? Biz de diyoruz ki; şaka değil gerçek; 1 Nisan’da bunları değiştiriyoruz!”