Sertçelik: “Özel Eğitime Her Türlü Desteği Vereceğiz” Foto Galeri: Sertçelik: “Özel Eğitime Her Türlü Desteği Vereceğiz”

Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Recep Sertçelik, ziyaretiyle ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Çok anlamlı ve kutsal bir hizmet yapan Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik. Özel eğitime ve rehabilitasyona muhtaç bireylerimize verilen hizmeti görünce, bir eğitimci olarak duygulanmamak elde değil. O kadar güzel ve kutsal bir hizmet yapıyorlar ki, kelimelerle anlatması çok zor. Ancak, özellikle mekan konusunda sıkıntıları var. Belediye yönetimine geldiğimizde, özel eğitim ve rehabilitasyon hizmeti veren kurumlarımıza ve bu eğitime ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımıza her türlü desteği vereceğiz. Kutsal hizmete yaraşır bir mekanı yapıp özel eğitimin hizmetine sunacağız. Başta, Uyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Vahit UYSAL olmak üzere, kurumda görev yapan özel eğitim öğretmenlerimize, fizyoterapistlere, sağlık ekibine, yardımcı hizmetler personeline şükranlarımı sunuyorum.”