Sertçelik Ziyaretlerini Sürdürüyor Foto Galeri: Sertçelik Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkanı Adayı Recep Sertçelik, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini TEKMARSAN Sanayi Sitesinde sürdürdü. İlk olarak sanayi esnafıyla bir araya gelen Sertçelik, seçim vaatlerinin yanı sıra esnafların da sorunları dinledi.

Sanayi ziyaretinin ardından Karaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne geçen Sertçelik, gece gündüz demeden fedakârca çalışan itfaiye personelleriyle bir araya geldi.  

“TEK TEMENNİMİZ TOPRAK ALTIDAKİ CANLARIMIZIN SAĞ SALİM KURTARILMASIDIR”

Sertçelik, ziyaretlerinin ardından Adıyaman’da şehit olan Karamanlı Uzman Çavuş Ahmet Tuğay ve Antalya’da yaşanan sel felaketi ile ilgili de açıklamada bulundu.

Sertçelik açıklamasında; “Önce Antalya’daki 1 yurttaşımızın hayatını kaybettiği sel felaketini yaşadık. Ardından, Adıyaman’da şehit düşen hemşehrimiz Uzman Çavuş Ahmet Togay’ın acısıyla kahrolmuşken Elâzığ İliç’te felaket veya kaza diyemeyeceğimiz, düpedüz cinayet olan toprak kayması sonucunda 9 maden emekçisinin tonlarca ton toprağın altında kalmasıyla sarsıldık. Umudumuz az da olsa, toprak altındaki canlarımızın sağ salim kurtarılması tek temennimizdir. Umarım, o toprağı oraya yığanlara ve yığılmasına izin verenlere gereken hesap sorulur” dedi.