Sınav Ortaokulu Açıldı Foto Galeri: Sınav Ortaokulu Açıldı

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Karaman Sınav Anadolu ve Fen Lisesi Kurucusu Bünyamin Taşcı, “Sınav Eğitim Kurumlarının Karaman Şubesini 2019 yılında faaliyete geçirdik. Otuz yıldır ülkemiz eğitimine katkı sağlayan Sınav Eğitim Kurumları; Bilim, sanat ve spor alanında önemli başarılara imza atmıştır. 2019 yılında Lise (Anadolu- Fen) olarak eğitim öğretime başladık. Deneyimli kadro, kaliteli yayın ve rehberlik hizmetiyle pandemiye rağmen her alanda kayda değer sonuçlar aldık. Toplamda 87 mezun verdik. 74 öğrencimiz nitelikli bölüm ve üniversitelere yerleşti. Sporda atletizm dalında Yaşar Dökme U16 Türkiye 1’incisi, Tuana Özkal Türkiye üçüncüsü oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlemiş olduğu bilgi yarışmasında il geneli 3 özel okul kategorisinde birinci olduk.

Okulumuzun misyon ve vizyonuna yakışır şekilde Cumhuriyet Bayramı’nda İsmet Paşa Caddesinde etkinlik yaparak (şiir dinletisi, halk oyunları ve ücretsiz NUTUK dağıtımı) halkımızla beraber olduk. Öğrencilerimize öz güven kazanmaları, farklı coğrafyaları tanımları için Karadeniz gezisi düzenledik.

Lisedeki başarımız ve istikrarımızdan dolayı 2023-2024 sezonu için ortaokulu faaliyetlerine başlamış bulunmaktayız. Ülkemizin ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiği bugünlerde bütçenize uygun bir fiyat politikası benimsedik. Otuz Nisan’a kadar 28 bin TL’ye kayıt yaptırabilirsiniz. 5,6,7 ve 8. sınıflar sınıf mevcudumuz 16 kişidir. En az 10 yıllık tecrübeli kadroya sahibiz. Bireysel eğitim modeliyle hem okulumuz da hem de Başkent kariyer kursumuzda ücretsiz destek sağlayacağız. Daha fazla bilgi ve kampanyadan yararlanmak için sizleri okulumuza davet ediyorum” dedi.

DEV KADRO

GENEL MÜDÜR: Metin Özer

KARAMAN ŞUBESİ KURUCULARI: Bünyamin Taşçı, Tuba Taşçı, Mehmet Zakir Erin

ORTAOKUL ÖĞRETMENLERİ

MATEMATİK: Kasım Yıldız, Şeyma Esra Bal, Ayhan Kara

TÜRKÇE:  Tuba Söğüt

FEN BİLGİSİ: Sibel Kaygın, Pelin Yeşildaş

SOSYAL BİLGİLER: Raziye Karasipahi, Lütfü Aras

İNGİLİZCE: Hasan Bayram

BEDEN EĞİTİMİ: Aziz Karhan

MÜZİK: Hüseyin Selvi

RESİM: Muhammet Yıldırım

DİN KÜLTÜRÜ: Abdulkadir İnal

REHBERLİK: Busenur Dönmez

İletişim 0546 496 06 10- (0338) 228 00 22

Adres: Hamidiye Mahallesi Sanayi Caddesi İl Özel İdaresi Karşısı Opet arkası (Üniversite yolu üzeri) Merkez / KARAMAN