banner597

Anadolu Hastanesi’nde Ortopedi Doktoru Göreve Başladı

Sivas’ın ilk ve tek özel hastanesi olan Anadolu Hastanesi’nde Ortopedi ve Tramvatoloji Doktoru Sefa Aktı göreve başladı.Anadolu Hastanesi’nde göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Operatör Doktor Sefa Aktı, “ Mecburiyeti hizmetimi...

banner491
Anadolu Hastanesi’nde Ortopedi Doktoru Göreve Başladı
banner567
Sivas’ın ilk ve tek özel hastanesi olan Anadolu Hastanesi’nde Ortopedi ve Tramvatoloji Doktoru Sefa Aktı göreve başladı.

Anadolu Hastanesi’nde göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Operatör Doktor Sefa Aktı, “ Mecburiyeti hizmetimi daha önce Numune Hastanesi’nde yaptım. Ondan sonra çeşitli özel hastanelerde çalıştım. Bundan sonra inşallah memleketimizde Anadolu Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji bölümünde hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

Optopedinin güncel bütün ameliyatlarının Anadolu Hastanesi’nde gerçekleştirildiğini söyleyen Aktı, “ Diz protezi, kalça protezi, ön çapraz bağ ameliyatları, protez değişim ameliyatları, revizyon kalça protezi gibi büyük ameliyatlar ile hastalara müdahale edebilmekteyiz. Ayrıca mikro cerrahi sertifikam bulunmakta ve çeşitli mikro cerrahi ameliyatlarını da hastanemizde gerçekleştirebilmekteyiz” diye konuştu.

Teknoloji yakından takip ettiklerini söyleyen Aktı, Anadolu Hastanesi’nde görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601