banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Abidin Çağlayan Büyüklerini Unutmadı

Karaman AK Parti İl Teşkilatı, 65 yaş üstü parti üyelerini arayıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

SİYASET 23.12.2020, 14:07 23.12.2020, 14:10
261
Abidin Çağlayan Büyüklerini Unutmadı
banner762

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan, teşkilatına 65 yaş üstü AK Parti üyelerini arama talimatının verdi. Çağlayan, büyüklerimizin önemini vurgulayarak 65 yaş üstü parti üyelerine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Gelecek nesillere köprü görevi üstlenen ve bizlere milli, manevi değerleri yaşayarak sunan yaşlıların önemine vurgu yapan Abidin Çağlayan; “İnancımız gereği yaşlılarımız bizlere yol gösteren, tecrübelerinden faydalandığımız ulu çınarlarımızdır. Bilindiği üzere Kovid-19 virüsünden en fazla etkilenen 65 yaş üstü büyüklerimiz olmuştur. Biz de teşkilat olarak onların yalnız olmadığını hissettirmek için arayarak hal hatır sorduk, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Hem onların hem de sevdiklerinin sağlığı için evde kalmaya özen göstermelerini rica ettik” dedi.

Çalışmalarından söz eden Çağlayan; “Kovid-19 sürecinde yaşlılarımızın zarar görmelerini istemiyoruz. Bundan dolayı AK Parti olarak tüm yaşlılarımızı sahipleniyor, her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu yüzden bu süreçte teşkilatımla birlikte hummalı bir çalışma yaparak kısa zamanda toplamda 4139 kişi 65 yaş üstü üyemizi aradık. Aradıklarımızdan olumlu karşılıklar aldık.” dedi.

Çalışmalarında sağlık çalışanlarını da aradıklarını dile getiren Çağlayan; “Sağlık çalışanlarının önemini bir kez daha anlamış olduk. Yaşlılarımızı bitirdikten sonra sağlık çalışanlarını aramaya başladık ve devam ediyoruz” dedi.

Ayrıca pandemi sürecini değerlendiren Abidin Çağlayan; “Devletimiz, hükümetimiz ve başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, diğer kurumlarımızın koordinasyonu ile bu süreci başarılı bir şekilde yürütmüştür. Bu zorlu süreç disiplinli ve özverili çalışma ister. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@