banner629

“ACI KAYBIMIZ”

Karaman CHP Milletvekili İsmail Atakan Ünver geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan için taziye mesajı yayımladı.

banner491
“ACI KAYBIMIZ”
banner567

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, bayram tatili için ailesiyle bulunduğu Antalya'nın Aksu ilçesindeki evinde bu gece geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Vefat eden Arslan için sosyal medya hesabından taziye yayımlayan Karaman CHP Milletvekili İsmail Atakan Ünver; “Denizli milletvekilimiz, hepimizin ağabeyi Kazım ARSLAN’ı geceyarısı geçirdiği ani rahatsızlık sebebiyle kaybettik. İl Başkanlığım sırasında Karaman'a yaptıkları çalışma ziyaretiyle tanıdığım, sonrasında Karaman'ın sorunlarının araştırılması için Meclis Araştırma Önergesi vererek Karaman'ın TBMM'de konuşulmasını sağlayan; milletvekilliğimden sonra ise Meclis'e ilk ayak bastığım andan itibaren bana ağabeylik yapan, beyefendi, bilgili, birikimli, çalışkan bir milletvekilimizi dahası Grubumuzun ağabeyini kaybettik. Çok üzgünüm. Başta yakınları olmak üzere, tüm örgütümüzün başı sağ olsun.

Mekanın cennet olsun Kazım Ağabey!” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590