AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ DR. RECEP ŞEKER ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

AK PARTİ Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, Karaman’da Minibüsçüler kooperatiflerini, taksi duraklarını ve TOKİ esnafını ziyaret etti.

banner491
AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ DR. RECEP ŞEKER ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
banner567
 Milletvekili Dr. Recep ŞEKER ile birlikte ziyarete İl Başkanı Nazmi ÜNLÜ, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri de katıldı. 
ŞEKER,  ve heyet ziyarette minibüsçü esnafı, taksici esnafı ve TOKİ esnafları ile sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi, çözüm ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan ŞEKER; “İl Başkanımız İl Genel Meclis Başkanımız ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte minibüs,taksişoför esnafı kardeşlerimizi ve TOKİ de ki esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik, kendileri ile görüştük, sıkıntı ve problemlerini dinledik, çözüm yolları ile ilgili istişarelerde bulunduk, çok verimli bir görüşme oldu. Halkımızdangördüğümüz ilgi alaka ve vatandaşlarımızın teveccühü çok güzel, İnşallah 1 Kasım’daki seçimlerde 7 Haziran’daki neticelerden çok daha iyi netice alacağımızı görüyoruz. Bizim görevimiz çalışmak, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemek halkımıza hizmet etmek, problemlerine çözüm bulmak Karaman’da ve Türkiye’de ‘Durmak yok yola devam’ diyoruz, halkımıza hizmete devam diyoruz.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2015, 11:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590