banner464

AK PARTİ'DEN MHP'YE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrelerle yeni yönetimlerini oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) il ve merkez ilçe teşkilatlarına tebrik ziyaretleri devam ediyor.

AK PARTİ'DEN MHP'YE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrelerle yeni yönetimlerini oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) il ve merkez ilçe teşkilatlarına tebrik ziyaretleri devam ediyor.

31 Ocak 2015 Cumartesi 15:05
1071 Okunma
AK PARTİ'DEN MHP'YE ZİYARET
Ak Parti Karaman teşkilatı heyet olarak geldikleri MHP il başkanlığında yeni seçilen yönetimi tebrik etti. Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Belediye başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer, İl Başkanı Nazmi Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akça, il genel meclisi üyesi Adem Kapar ve partililerin katıldığı ziyaret MHP il Başkanlığında gerçekleşti.
Ziyarette konuşan Milletvekili Mevlüt Akgün, ‘’Gerçekten Karaman’da olmanın, Karamanlı olmanın güzellikleri var. Bazen oturduğumuz mekanlarda millet hep olumsuz yönünden bakar. İşte Karaman köy gibi der, farklı eleştiriler getirir. Ama ben aynı gözle bakmıyorum. Sizlerinde aynı gözle bakmadığını düşünüyorum. Karaman Türkiye’de hoşgörünün, birlik ve beraberlik ruhunun kim ne derse desin zirve yaptığı illerin başında geliyor. 
Hiç unutmuyorum geçen seçimlerde Ankara’da bir işim var gidiyorum Gölbaşından bir girdim arkadaşlar her taraf görüntü kirliliği, yerlerde bayraklar hangi partiye ait olursa olsun. Ondan sonra ilçe merkezi öyle, Ankara’nın içerisine girdim oradan bahsetmeye bile gerek yok, herkes bir türkü seçim arabaları, anlaşılmıyor bile. Dolayısı ile Karaman’a geldim, Elhamdülillah Karaman’da partiler anlaşmışlar, demişler ki vatandaşa zarar vermeyelim. Hem ses kirliliği hem görüntü kirliliği yapmayalım şeklinde anlaşmışlar.
Dolayısıyla ben bazen arkadaşlara anlattığım zaman böyle ‘yapma ya böyle anlaşabiliyor musunuz’ diyorlar. Ne var bunda diyorum biz kardeşiz, dostuz, aynı ilde bulunan akrabalarız, arkadaşlarız. Dolayısıyla bizlerin anlaşmaması gibi bir zemin düşünülemez dedim. Dolayısı ile Karaman bu anlamda hem Yunus Emre’nin sevgisini hem de Mevlana’nın hoşgörüsünü sözde değil icrata döken illerin başında gelir. Bu sebeple sizlere bir hayırlı olsun ziyareti yapalım istedik. Yeni görevlerinizde bakanların zatında tüm yönetiminize başarılar diliyorum’’ dedi.
Daha sonra konuşan Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ‘’ Bu güne kadar meclis çalışmalarında MHP’li arkadaşlarımızla şehrimizin gelişip güzelleşmesi adına birlikte başarılı bir şekilde çalıştık. Bu vekilimizin de bahsettiği gibi güzelliği temsil ediyor, çalışırken keyif alıyoruz. Burada birçok kardeşimiz zaten daha önceden sohbet ettiğimiz selam alıp verdiğimiz arkadaşımız. Bu bağlamda hepimizin siyaset alanında başını dik, adını temiz tutması adına herkese sorumluluk düşüyor. Bu vesileyle tüm arkadaşlarımı kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Hayırlı olsun’’ dedi.
İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer, İl Başkanı Nazmi Ünlü ve merkez ilçe başkanı Ahmet Akça’nın ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiği ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren MHP İl Başkanı Oktay Yılmaz, ‘’Bu tür ziyaretlerin oluşturduğu samimi hava ile birlikte şehrimiz adına en güzel işlerin karşılıklı uyuşma ortamı içerisinde yapılacağına inanıyorum. O bakımdan ziyaretinizden gerek şahsım gerekse teşkilatım memnun olduğumu belirtmek isterim.’’ dedi.

Son Güncelleme: 31.01.2015 17:33
Yorumlar