banner464

Bakan Elvan Karaman’da

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Esnafları Ziyaret Etti

Bakan Elvan Karaman’da

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan Esnafları Ziyaret Etti

25 Mart 2014 Salı 15:04
2092 Okunma
 Bakan Elvan Karaman’da
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan çalışmalar kapsamında ilimize gelerek bir takım programlar düzenledi. 
İlk olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Elvan daha sonra esnafları ziyaret etmek için çarşı bölgesine geldi. Bakan Elvan’a ziyaretleri sırasında eşi Zeliha Elvan, Milletvekili Mevlüt Akgün,  AK Parti İl Başkanı Kerim Dereli, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul ve partililer eşlik etti. Elvan esnafları ziyaret ederek Başkan Adayı Çalışkan’a destek isteyerek hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Minik Bebeğe Hediye
Ziyaretler sırasında bir vatandaşın Bakan Elvan’la fotoğraf çekilmek istemesi üzerine Bakan Elvan ve eşi Zeliha Elvan bebeğe hediye aldı.
Minik bebeğin annesi;’’ Bakanımızın Karaman’a geleceği haberini duyduk, gelip burda hem onu görmek hemde destek olmak istedik. Bu nazik davranışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çok mutlu oldum.’’dedi.
Basın Mensuplarına Tatlı İkramı
Ziyaretler sırasında bir tatlıcıyı ziyaret edip hayırlı işler dileklerinde bulunan Elvan daha sonra Basın Mensuplarına tatlı ikram etti.
Kör Topal Hepimiz Arkanızdayız Sizleri Destekliyoruz
Cambaz Gazi Parkında oturan yaşlılar ve vatandaşları selamlayan Elvan’ın yanına bir vatandaş gelerek;’’ Kör topal hepimiz arkanızdayız sizleri destekliyoruz. Allah Recep Tayyip Erdoğan ve sizlerden razı olsun, ömrünüzü uzun etsin. Sizler bu milletin memleketin çocuklarısınız sizlerden kimseye zarar gelmez. Ben sizin dedelerinizi babalarınızı bilirim hepsi asil insanlar ben size güveniyorum bu millete hizmet edeceğinize eminim. Adı üstünde Ulaştırma Bakanısınız Konya’ya İstanbul’a Ankara’ya sizlerin sayesinde ulaşacaz. Hastalarımızı ambulanslar hastanelere ulaştırıyorsa sizlerin sayesinde Allah razı olsun.’’dedi.
Bakan Elvan programlar sonrası ilimizden ayrıldı.

Son Güncelleme: 26.03.2014 18:25
Yorumlar