banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Baştuğ: “Ekmeğimizi Bölüşüp, Yemeğimizi Paylaşıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ ve İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan, üniversite öğrencileriyle sahurda bir araya geldiler.

SİYASET 08.04.2022, 11:59
438
Baştuğ: “Ekmeğimizi Bölüşüp, Yemeğimizi Paylaşıyoruz”
banner762

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ ve İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Kotan ile birlikte 9 Eylül Üniversitesi öğrencilerinin evinde sahur yaptı.

Ramazan ayının ilk gününde başlatmış oldukları "Soframızı Size Getiriyoruz" diyerek öğrenci evlerinde birlikte yemeğini paylaşan CHP Gençlik Kolları öğrencileri ziyaret etmeye devam ediyor.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ yapmış olduğu açıklamada, “Her geçen gün artan zamlar karşısında vatandaşlarımız geçinemez hale gelmiş durumda, bu zorlu ve sıkıntılı zamanda CHP Gençlik Kolları olarak öğrenci arkadaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Memleketimizin her bir köşesinde ekmeğimizi bölüşüp, yemeğimizi paylaşıyoruz. Şatafatlı, eğlenceli olmasa da ekmeğimizi bölüşebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gencinden yanlışına, herkesin ekonomik zorluklar yaşadığı bu zamanda en güzel şeydir paylaşabilmek” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@