banner464

BİRİ BİZİMMUSTAFA’YI DURDURSUN

2015 Genel seçim adaylarını ön seçimle belirleyen Cumhuriyet Halk Partisi, çalışmalarına erken başlayan parti olmuştu. Adayları ve örgütleri bir bütün çalışmaya devam ediyor.

BİRİ BİZİMMUSTAFA’YI DURDURSUN

2015 Genel seçim adaylarını ön seçimle belirleyen Cumhuriyet Halk Partisi, çalışmalarına erken başlayan parti olmuştu. Adayları ve örgütleri bir bütün çalışmaya devam ediyor.

25 Mayıs 2015 Pazartesi 11:30
1979 Okunma
BİRİ BİZİMMUSTAFA’YI DURDURSUN
Bu haftasonu Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları Mustafa Cem Kağnıcı ve Uygar Talay, Parti Meclis Üyesi Ahmet Ertuğrul, İl Başkanı Av.İsmail Atakan Ünver, Merkez İlçe Başkanı Onur Irgat, il ve ilçe yöneticileri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyeleri Ramazan Eryiğit ve Erman Koyuncu ile önceki dönem il başkanları Alaaddin Işık, Şahin Yıldız, Osman Nuri Koçak, Zeki Gülseven, Yüksel Atik, eski Belediye Başkanı Yaşar Evcen ve önceden çeşitli görevlerde bulunmuş yöneticiler ile bizimmustafa’nın ailesi hep birlikte katıldılar. Esnaf, köy, belde, Çamlık mesire alanı ile hobi bahçesini ziyaret ettiler, ayrıca Morcalı köyünde yağmur duasına katıldılar. Heyetin ilk günden bugüne aynı heyecan ve istekle yorulmadan çalışması, vatandaşların biri bizimmustafa’yı durdursun şeklinde espriler yapmalarına sebep oluyor.
Kağnıcı; “ Bu seçim çalışmalara ilk biz başladık, uzun zaman sonra genel merkezimizin insan ve çözüm odaklı bir seçim bildirgesi hazırlaması ile vatandaşımızın karşısına elleri dolu şekilde çıkabiliyoruz, her bireyin sorunlarına yönelik bir çözüm önerimiz var bu da bizde ki heyecanı ve isteği artırıyor. Benimle birlikte tüm örgütümüz canla başla çalışıyor, destek veren, emek veren herkese teşekkür ederim. Cumhuriyet Halk Partisi kocaman bir aile olarak sahada, böyle bir seçim dönemi geçiriyor olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi, ayrıca aile bireylerimin yanımda olması bana güç veriyor. 2.sıra adayımız Uygar Talay’ın taşeli bölgemizden biri olması orada da çalışmalar yapmamızı kolaylaştırdı. Her şeyden önce örgütümüzün başarıya inanmış olması çok önemli bu da saha çalışmalarımıza yansıyor, ailemin, sülalemin yanımda olması ise beni ayrıca motive ediyor, ulaşabildiğimiz her vatandaşımıza kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz, az bir zaman kaldı ancak bizler gözlerine bakmadığımız, yüreğine dokunmadığımız bir hemşerimiz kalmaması için gece gündüz demeden, yaşanacak bir Türkiye umudu ile  çalışmaya devam edeceğiz. "
Son Güncelleme: 25.05.2015 11:30
Yorumlar