Emin Ege Vatandaşla Kucaklaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Emin Ege, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri ile Belediye İş Hanındaki Esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti.

banner491
Emin Ege Vatandaşla Kucaklaştı
banner567

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege ve parti yöneticileri ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Karaman'da gezmedik sokak, sıkmadık el bırakmayan CHP Belediye Başkan Adayı Emin Ege; "Vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerimizi dile getiriyoruz. Karaman'ı düzenli ve standartlara uygun engelsiz kaldırımlar yapılacak, kent girişleri düzenlenip kent estetiği sağlanacak, Karaman Halkı sportif faaliyetler le buluşturacağız. Kadınlarımıza meslek edindirilmesi el emeklerini sunabilecekleri merkezler açılacaklar. İhtiyaç sahiplerinin yanında olarak ihtiyaçlarının giderilmesi için elimizden geleni yapacağız. Emeklilerimizin, engelli vatandaşlarımızın, kadınlarımızın ve gençlerimizin sosyal aktivitelere katılımlarının sağlanması için kaliteli alanlar oluşturacağız. Kimsesizler kimsesi olup barınma hizmetleri sağlayacağı" dedi.

YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Hoşgörülü ve Saygılı, Hakça Paylaşan, Hesap Veren, Şeffaf Yönetilen, Yoksulluğu Yenen, Üreten, İstihdam Yaratan, Yenilikçi, Ulaşım ve Altyapı Sorunları Çözülmüş, Nefes Alan, Sosyal Adaletin Sağlandığı, Kültür ve Sanatı Geliştiren, Doğa Dostu, Mutlu ve Gülümseyen bir KARAMAN Derman Belediyeliği ile olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 09:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590