Eser’in Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

27. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Selman Oğuzhan Eser, seçim çalışmaları kapsamında Yeşil cami çevre esnaflarını ziyaret ederek destek istedi.

banner491
Eser’in Seçim Çalışmaları Devam Ediyor
banner567

AK Parti Karaman İl Teşkilatı seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 27. Dönem Milletvekili Adayı Av. Selman Oğuzhan Eser seçim çalışmaları kapsamında Yeşil Cami çevre esnafını ziyaret ederek seçimlerde destek istedi.

Türkiye'nin çok önemli ve kritik bir süreçten geçtiğinin altını çizen Karaman Milletvekili Adayı Selman Oğuzhan Eser; "Türkiye’yi önemli ve kritik bir dönemeç bekliyor. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birine 24 Haziran’a doğru gidiyoruz.

Biz de sahadayız bütün gücümüzle AK Parti teşkilatları, milletvekili adayları, belediye başkanımız, il gençlik kollarımız, ilçe gençlik kollarımız, kadın kollarımız bütün gücümüzle teşkilatlarımız olarak sahadayız.

Seçime sayılı günler kaldı. Şükürler olsun sahada aldığımız olumlu dönüşler memnuniyet verici. Zaten Karaman her zaman belirli bir duruşu ile Reisimizin yanında olan bir şehir olmuştur.

Ak Partiye de biz görüyoruz ki Karamanlı hemşerilerimizim herhangi bir tereddüdü olmadan desteği devam edecektir.

Başta bütün hemşerilerimiz olmak üzere bütün milletimize buradan da bir çağrı yapmış olalım AK Partiye desteklerini bizlere de hayır dualarını eksik etmesinler" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581