banner464

GENÇLERDEN FİKİR DUVARI ÇALIŞMASI

Saadet Partisi (SP) Karaman Gençlik Kolları, İsmet Paşa caddesi, Kuğulu Park önünde bir fikir duvarı oluşturdu.

GENÇLERDEN FİKİR DUVARI ÇALIŞMASI

Saadet Partisi (SP) Karaman Gençlik Kolları, İsmet Paşa caddesi, Kuğulu Park önünde bir fikir duvarı oluşturdu.

05 Ocak 2015 Pazartesi 14:07
898 Okunma
GENÇLERDEN FİKİR DUVARI ÇALIŞMASI
Saadet Partisi (SP) Karaman Gençlik Kolları, İsmet Paşa caddesi, Kuğulu Park önünde bir fikir duvarı oluşturdu.   Ağırlıklı gençlerden olmak üzere gelip-geçen kişilerden temennilerini, düşüncelerini, beklentilerini, istek ve arzularını fikir duvarına yazmaları istendi. Kişiler, yoğun ilgi göstererek fikir duvarında hiç boş yer bırakmadan yazılarla donattılar. Latife dolu sözlerin yanı sıra insanların sorunlarıyla ilgili istekler ve düşünceler duvarda yer aldı.
Konuyla ilgili Saadet Partisi Gençlik Kollarından yapılan açıklamada “Algılarla profesyonelce oynandığı ve insanların güncel yanılgılara düşürüldüğü günümüzde; kendi sorunlarının ötesinde düşünemez ve kafasına takmaz toplum inşa edilmeye çalışılıyor. Bu şekilde sömürüyü sorgulamayan yapı devam etsin isteniyor… Burdan hareketle, kişileri düşünmeye sevk etmek ve düşüncelerini dile getirmek için fikir duvarını oluşturduk…” denildi.
DUVARDAKİ YAZILARDAN BAZILARI;     
Gençlerin Bonzai yüzünden ölmesini istemiyorum, Savaşlar bitsin istiyorum, Asgari Ücret milletvekili maaşı olsun, Biz vergilerimizi memurlar bizim üç katımız maaş alsın diye vermiyoruz aradaki fark kapansın biz asgari ücretliyiz, Karaman organize sanayiye sendika getirilmeli, Fabrika da mesailer 8 saate düşürülmeli, Biz ülkemizde adalet istiyoruz kavgalar son bulmalı, Üniversitede bölüm sayısı artmalı ve eğitim kalitesi artırılmalı, Karaman devlet Hastanesine anjio merkezi kurulmalı, Üniversite mahallesine kapalı pazar yeri yapılmalı, Karaman trafik sorununa acil çözüm bulmalı, Taşeron İşçiliğine hayır, Atanamayan Öğretmen kalmasın, Matamatik kalksın, Öğrencilere maaş istiyoruz.

Son Güncelleme: 06.01.2015 21:11
Yorumlar