banner590

Son Dakika
banner722

İl Başkanı Kağnıcı; “Türk Milletini Hiçbir Güç Korkutamaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir mafya lideri tarafından tehdit edilmesi ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu.

SİYASET 18.11.2020, 16:19
237
İl Başkanı Kağnıcı; “Türk Milletini Hiçbir Güç Korkutamaz”
banner762

İl Başkanı Kağnıcı, yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM de yaptığı grup toplantısında MHP lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirdiği konuşma sonrası MHP liderinin ağzı dili yokmuş gibi hapishane kaçkını biri Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etmiştir. Kuvayi Milliye mensuplarının kurduğu partinin lideri ve hiçbir üyesi bu tip tehditlerden korkmaz, inandığı yolda Türk milleti için yürümeye devam eder. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştiriyoruz, MHP lideri Bahçeli cevap veriyor, MHP lideri Bahçeli’yi eleştiriyoruz bir suç örgütü lideri cevap veriyor. Gelinen nokta demokrasi için vahimdir. Ancak her koşulda, ne olursa olsun bu ülkede demokrasi ve cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır, vatan evlatları görev başındadır.  

Durumun vahameti iktidar her geçen gün erimektedir, Cumhur ittifakı ülkemizi yönetememektedir. Mafya liderlerine sözcülük yaptırır hale gelmişlerdir. Bu çirkin ve hadsiz mektubun muhatabı Genel Başkanımız değil, ülkeyi bu hale getiren Cumhur İttifakı liderleridir, İç İşleri Bakanıdır, iktidardır. O kişi ile ilgili Cumhuriyet Savcıları mutlaka gereğini yapmalıdır. Bu şahsın önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da tehdit edip daha sonra çark etmesi, Genel Başkanımızın “Saray bekçiliği” ifadesinde ne kadar haklı olduğunu gösterdi. Hukuk reformu yapacağız diyenler, reformu mafya babaları için mi yapıyorlar göreceğiz.

Hapishaneden korkan, onlarca koruma ile gezen birisinin tehdidine Cumhuriyet Halk Partisi pabuç bırakmaz. Bizim gücümüz halktır, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün koltuğunda oturan Genel Başkanımızın her zaman söylediği “ Allah’ın verdiği bir can var, o da bu memleket, ülke, millet için feda olsun” sözü bütün Cumhuriyet Halk Partisi kadroları için geçerlidir. Kahraman ecdadımız hangi düşmandan korkmuş ki biz bugün bu tehditlerden korkalım. Cumhur ittifakının artık yeni bir sözcüsü vardır, bu durum demokrasi ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti için endişe vericidir. Bu tablo iktidarın yapacağı bir şeyin kalmadığını susurluk günlerine özlem duyduğunu açıkça göstermektedir. Yeni sözcünün kimliği bizleri şaşırtmamıştır zira yerel seçimlerde bebek katiline, terör örgütü liderine sığınan, sözcülük yaptıran Cumhur İttifakı liderlerinin böyle bir sözcü seçmeleri normaldir.

Organize suç örgütü liderinin Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanına hakaret edip tehdit ettiği bir ülkede yer yerinden oynamalıdır. Devlet çökerse, hukuk yok olursa çeteler konuşur. Buna tepki göstermek demokrasi mücadelesinin gereğidir ve başta ülkeyi yönetenlerin sorumluluğudur. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında mafya, çete düzenine son vereceğiz. 2. Yüzyıla çağrı beyannamemizin 2. Maddesi 3. Fıkrasında belirttiğimiz gibi toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yer altı suç örgütleriyle mücadele ödün vermeksizin sürdürülecektir. Bizler korkmuyoruz, Türk milletini hiçbir güç korkutamaz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Şubat 2021
İmsak 05:57
Güneş 07:17
Öğle 13:05
İkindi 16:13
Akşam 18:44
Yatsı 19:58

Gelişmelerden Haberdar Olun

@