banner877

banner919

banner928

banner927

banner722

İlçe Teşkilatı Sarıveliler’de Sahaya İndi

Yeniden Refah Partisi Sarıveliler İlçe Başkanı Fatih Özcan ve ilçe teşkilatı, bugün Sarıveliler ilçemizde hizmet veren Taşeli moda, Başdere ve Sayrim tekstil atölyelerini ziyaret etti.

SİYASET 18.12.2021, 10:02 18.12.2021, 10:03
352
İlçe Teşkilatı Sarıveliler’de Sahaya İndi
banner762

“Biz seçimden seçime çalışan bir siyasi kuruluş değiliz” diyen Yeniden Refah Partisi Sarıveliler İlçe Başkanı Fatih Özcan, halkın, esnafın, işveren ve işçimizin ekonomi yönden kötü olduğunu belirtti.

Özcan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Sarıveliler ilçemizin esnafı tüm ülkedeki esnaflarımız gibi ekonomik yönden içler acısı durumdadır. Hatta birçok işyeri iş bırakma durumuna gelmiş. Bu ekonomi gidişatı bizler de endişe içinde takip ediyoruz. Çare var Biran evvel bu borç faiz ekonomisinden vazgeçilmelidir. Milli kaynaklarımız faaliyete sokularak tüketen değil üreten ülke durumuna gelmeliyiz. Bunu da ancak Yeniden Refah iktidarı gerçekleştirir. Çünkü bu millet Erbakan’ı çok iyi bilir. Daha 3 üncü yılını dolduran bir parti olmamıza rağmen alalında uzman geniş bir heyetle oluşturulan Milli Kaynaklar Kitabımızda yazdık. Bu yatırımları ancak bir Erbakan yapan ve ben inanıyorum ki en kısa zamanda olacak olan bir seçimde Milletimiz Yeniden Refah’ı büyük bir teveccühle iktidara getirecektir. Aynen 1.Erbakan döneminde olduğu gibi ülkenin her yanı fabrikalarla dolacaktır İnşallah” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@