banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Karaduman: “Milli Görüş Aşısı Bu Milleti Entübe Olmaktan Kurtaracak”

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Saadet Partisi Haziran Ayı Genişletilmiş İl Divan toplantısına katıldı.

SİYASET 27.06.2022, 09:28 27.06.2022, 09:32
238
Karaduman: “Milli Görüş Aşısı Bu Milleti Entübe Olmaktan Kurtaracak”
banner762

Saadet Partisi’nin Karaman Teşkilatının yeni almış olduğu belediye iş hanı teras kattaki il başkanlığı toplantı salonunda icra edilen il divan toplantısına yoğun bir katılım gerçekleşti.

Coşkulu bir atmosferde gerçekleştirilen il divan toplantısında bir konuşma yapan Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Yasim Koz: “Yeni il binamızda bu toplantıyı gerçekleştiriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. İl binamızın alınmasında emeği geçen maddi manevi destek veren bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Herkes şunu bilsin ki biz Saadet Partililer var oldukça Hakkı haykırmaya zalimin karşısında durmaya zulmü, adaletsizliği, hukuksuzluğu haykırmaya devam edeceğiz. Geçmişimizde olduğu gibi bugünde elif gibi dimdik durmaya ama bunun yanında vav gibi de mütevazı olmaya gayret edeceğiz” İfadelerini kullandı.

Genel İdare Kurulu üyesi Şaban Şahin ise konuşmasında Saadet Partisi yeni il binasının Karaman için bir mihenk noktası olduğunu ve bu binanın hakkını verecek çalışmaları yapacaklarını söyledi. Milletvekilimizin mecliste tek başına bir ordu gibi mücadele verdiğini ifade etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman ise divanda etkili bir konuşma yaptı. Karaduman konuşmasında: “Milli Görüşün söylemlerinde her zaman haklı çıktığını ve çarenin Saadet Partisi olduğunu söyledi. İktidarın ekonomiyi faize, ranta, israfa, ithalata sürüklediğini tarım, hayvancılık ve sanayiyi bitirdiğini söyledi. Irkçı emperyalizmin Türkiye’nin doğusunu işsiz bırakılıp batıya göçe zorladığını ve Türkiye’de büyük şehirlerin yaşanmaz hale geldiğini söyledi. Bu gidişle köylerde nüfusun kalmayacağını dolayısıyla tarım ve hayvancılıkla uğraşan nüfusun gün geçtikçe azaldığı söyledi. Amaçlarının ırkçı emperyalizmin planlarını durdurmak ve yeni adil bir düzen kurmak olduğunu söyledi. Bundan 20 yıl önce bir ton buğday ile 22 çeyrek altın alınabilirken bugün sadece 2 çeyrek altın alınabilmektedir” dedi.

Ayrıca Karaduman, bu aradaki 20 çeyrek altının faize, ranta , israfa gittiğini söyledi. Çiftçinin yüzde 300 artan girdi maliyetlerden dolayı tarımı bıraktığını dile getirdi. İktidar çiftçiyi desteklemek yerine paradan para kazanmayı yani tefeciliği özendirdiğini söyleyerek ülkenin saatte 3.5 milyon dolar faize ödediğini de sözlerine ekledi.

Karaduman, sözlerinin devamında şunları kaydetti:

“Her alanda ciddi bir sefalet yaşıyoruz. Herkes feryat ediyor. Türkiye 2.5 yıldır değil 20 yıldır pandemiyi yaşıyor diye konuşmasını sürdürdü. Çözümün tek doz ile Milli Görüş aşısı bu milleti entübe olmaktan kurtaracak.”

Konuşmalardan sonra İl başkanı Yasim Koz Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın sözlerinin yer aldığı Milli Görüşün manifestosu sayılabilecek tabloyu Milletvekilimiz Sn. Karaduman’a hediye etti.

 Saadet Partisi Genişletilmiş İl Divanı toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@