banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

Karaman’da AK Parti Teşkilatına Eğitim Verildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Karaman’da AK Parti teşkilat mensuplarına yönelik verilen eğitimin ardından basın toplantısı düzenlendi.

SİYASET 13.11.2021, 16:21 13.11.2021, 16:24
408
Karaman’da AK Parti Teşkilatına Eğitim Verildi
banner762


Saat 13.30’da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Ömer Halisdemir Konferans salonunda gerçekleşen basın toplantısına, Antalya Büyükşehir eski Belediye Başkanı Menderes Türel, Yazar Vehbi Vakkasoğlu, TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, geçmiş dönem Sağlık Bakanı Recep Akdağ, AK Parti 25-26-27. Dönem Trabzon Milletvekili TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Emekli Albay, Savunma Strateji ve Güvenlik Uzmanı Sayın Yusuf Alabarda, AK Parti Karama Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, Yazar Tarkan Zengin, AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir, AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan ve il teşkilatı katıldı.

Teşkilat mensuplarına yönelik yapılacak olan eğitimin 2 gün boyunca süreceğini ifade eden Çağlayan, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın talimatı ile AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından 'Bu Hikayenin Kahramanı Sensin' teması ile düzenlenen ve 2 gün sürecek olan 'Teşkilat Akademisi'nin Karaman eğitimlerimize bugün saat 10.00’da AK Parti Grup Başkanvekilimiz, 64.Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal Bakanımız ile başlamış bulunmaktayız.

Karaman da 2 gün sürecek olan eğitim programlarımızda çok kıymetli hocalarımız ile Cumartesi ve Pazar 10 derste tamamladığımız bir eğitim programı olacak.

Eğitim programımızda; AK Parti Grup Başkanvekilimiz, 64.Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal Banımız, Geçmiş dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel Başkanımız, Yazar Sayın Vehbi Vakkasoğlu Bey, Ve değerli konuğumuz beraber bu basın toplantısını düzenlediğimiz TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hatay Milletvekilimiz, geçmiş dönem Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Hüseyin Yayman Bakanımız, Geçmiş dönem Sağlık Bakanı Sayın Recep Akdağ Bakanımız, AK Parti 25-26-27. Dönem Trabzon Milletvekili TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Sayın Muhammet Balta Bey, Emekli Albay, Savunma Strateji ve Güvenlik Uzmanı Sayın Yusuf Alabarda Bey, Araştırmacı Yazar Sayın Abdurrahman Uzun Bey, Yazar Sayın Tarkan Zengin Bey, AA Haber Akademisi Müdürü Sayın Alptekin Cihangir İşbilir Bey, 2 gün boyunca teşkilat akademisi eğitiminde bizlerle olacak.

19 yıllık iktidarımız süresince icraatlarımızın en ince detayına kadar kamuoyuna aktarılması açısından önemli bir eğitim programı olan Teşkilat Akademimizde kendi alanlarında uzman ve kamuoyunun da yakından tanıdığı isimleri Karamanda ağırlamaktan gurur duyuyor, kendilerine teşekkür ediyorum.

Sözlerimi tamamlamadan önce Teşkilat Akademisi Eğitimlerinde emeği geçen, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanımız Sayın Mustafa Şen’e, Genel Merkez Koordinatörü, MKYK Üyemiz, Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcımız Sayın Seda Sarıbaş Hanıma, İl AR-GE ve Eğitim Biriminden sorumlu İl Başkan Yardımcımız Şükrü Akman’a, Eğitim programda emeği geçen ve katılım sağlayan teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Siz değerli basın mensuplarına da teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@