banner464

MİLLETVEKİLLERİ RECEP KONUK VE DR. RECEP ŞEKER KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Karaman Milletvekilleri Recep Konuk ve Dr. Recep Şeker Karaman’da ziyaretlerini sürdürüyorlar.

MİLLETVEKİLLERİ RECEP KONUK VE DR. RECEP ŞEKER KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Karaman Milletvekilleri Recep Konuk ve Dr. Recep Şeker Karaman’da ziyaretlerini sürdürüyorlar.

02 Ekim 2015 Cuma 10:36
253 Okunma
MİLLETVEKİLLERİ RECEP KONUK VE DR. RECEP ŞEKER KURUMLARI ZİYARET ETTİ

7 Haziran seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili seçilen ve 1 Kasım seçimlerinde de yeniden aday gösterilen Recep Konuk ve Dr. Recep Şeker, İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve partililerle birlikte Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Tapu Kadastro Müdürlüğü, Tapu Sicil Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Karaman Barosu, Cumhuriyet Başsavcılığı, Ağır Ceza Hakimi, İl Seçim Kurulu, ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Daire Amirleri ve personeli ile görüştüler, yapılan çalışmalar ve ilin sorunları hakkında bilgi aldılar. Sorunların çözümü ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Karaman Kent Konseyi’nin 2. Olağan Genel Kurul Toplantısına da katılan Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, ortak paydası Karaman olan ve gönüllü olarak şehrinin gelişimi için çaba sarf eden Kent Konseyi üyeleriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Üyelere hitap eden Recep Konuk, 16 Ekim’de Karaman’da yapılacak Serbest Bölge ve Gıda Vadisi Çalıştayı ile ilgili de bilgilerde verdi. Projenin Karaman’ın ekonomik anlamda gelişimine katkı sağlayacağını belirten Konuk, “Serbest Bölge ve Gıda Vadisi sadece siyasetle ilgili değil. Bu projeyi hayata geçirirken elbette siyasetten güç alacağız ancak toplumun her kesimini hatta bölgesel anlamda bölge illerini de içine alan ciddi bir sinerji oluşturacak Serbest Bölge ve Gıda Vadisi’nin gerçekleştirilmesi için önemli bir adımı 16 Ekim’de atmış olacağız. Bizlerde tecrübe ve birikimimizi seferber edeceğiz. Biz serbest bölgeyi büyük bir projenin bir parçası olarak görüyoruz. Bu çalıştayı da Karaman’ın ekonomik olarak bir sıçrama yapabilmesi için akıl terleteceğimiz, hepimizin akıl terleteceği bir ortam olarak görüyoruz. Bu çalıştayda tek amaç serbest bölge konusunda karar vermek değildir. Bu çalıştayın amacı Serbest Bölge’nin de bir parçası olacağı büyük bir projeyi inşa etmektir. Serbest Bölge, bu büyük projenin küresel pazarlarla iç pazarlara daha güçlü açılmamızı ve Karaman’ı yatırım için cazip hale getirecek, Karaman ekonomisine ilave finansman imkânı sağlayacak bir parçasıdır” dedi.

Ak Parti Milletvekilleri Konuk ve Şeker, vatandaşlar tarafından kendilerine gösterilen ilgi ve alakanın çok memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, Vatandaşların 1 Kasım seçimlerinde tercihlerini istikrardan yana kullanarak Ak Parti’yi tek başına güçlü bir şekilde iktidara taşıyacaklarını da belirttiler. 


Son Güncelleme: 02.10.2015 10:37
Yorumlar