banner464

Nazmi Ünlü Aday Olmayacak

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman 6. Olağan İl Kongresinde tekrar aday olmayacağını açıkladı. 

Nazmi Ünlü Aday Olmayacak

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman 6. Olağan İl Kongresinde tekrar aday olmayacağını açıkladı. 

05 Ağustos 2017 Cumartesi 15:09
1587 Okunma
Nazmi Ünlü Aday Olmayacak

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, ‘‘AK Parti üyesi olarak geçmiş dönemde İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı yaptım. AK Parti İl başkanı olarak iki buçuk yıllık görev süremde İlimize yapılan tüm yatırımların takipçisi olduk ve bundan sonra da elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. 
Geçmişten geleceğe milletin değerleriyle merhamet, adalet ve medeniyet misyonu ile erdemliler hareketini başlatan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile millete hizmet yolunda AK Partide il Başkanlığı yapmanın onurunu yaşatan Allah’a hamdolsun.

Başkanlığına geldiğim 28.12.2014 tarihinden bugüne şerefle yürüttüğüm il başkanlığını Genel Başkanımızın emaneti ve milletin umutlarının bağlandığı kurumsal emanet olarak kabul ettim. Emanete sahip çıkma bilinç ve duyarlılığıyla emanetin hükmünün farkında olarak yürüttüm. Olması gerekeni en üst seviyede başarmak için bütün gayreti gösterdim.

3 Temmuz'da partimiz yeni bir kongre sürecine girdi ve ben işlerimin yoğunluğundan dolayı Karaman 6. Olağan İl Kongresinde tekrar aday olmayacağım. Bugüne kadar bana destek olan ve yol arkadaşlığı yapan herkese teşekkür ederim.’’ dedi. 
 

Son Güncelleme: 07.08.2017 11:40
Anahtar Kelimeler:
KaramanAK Parti
Yorumlar