banner659

Ünver İstanbul’da Sandık Nöbetinde

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul'da, ilçe seçim kurullarında itiraz süreçlerini takip etmek üzere milletvekillerini görevlendirdi.

banner491
Ünver İstanbul’da Sandık Nöbetinde
banner567

 Aldığı görev doğrultusunda İstanbul’a giden CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver; “İstanbullular gönlünü ferah tutsun. Seçmenimize verdiğimiz sözü tutmak, sandıklara, millet iradesine sahip çıkmak için nöbetteyiz.” dedi.

İstanbul’da, AKP’nin seçim sonuçlarına itirazı sonrası harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi, oy güvenliğini sağlamak için milletvekillerini İstanbul’da görevlendirdi. Bu kapsamda, CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver de İstanbul’a giderek sandık nöbetine başladı. Sabahın ilk saatlerinde İstanbul’a giden Ünver, buradan yaptığı açıklamada; “Milletvekillerimiz, parti yöneticilerimiz, il ve ilçe örgütlerimiz ile gönüllü yurttaşlarımızla birlikte ilçe seçim kurullarında nöbet tutuyor, millet iradesine sahip çıkıyoruz. Bu sabah itibariyle Güngören'de oy nöbetini devraldım. Vatandaşlarımızın verdiği tek bir oyun bile boşa gitmemesi için İstanbul - Güngören örgütümüzle birlikte sürecin sonuna kadar nöbete devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mehmet70
Mehmet70 - 4 ay Önce

Sız orada o nobetı beklemeseydınız bu sandıklardan daha farklı netıceler cıkardı. Varolun

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner658

banner590