Soyfidan 6 Aydır Sahada Foto Galeri: Soyfidan 6 Aydır Sahada

Büyük Birlik Partisi Karaman İl Başkanı olduğu günden bu yana sahada vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Mesut Soyfidan, seçim çalışmalarına da hız verdi.

Seçmenlerin yoğun olduğu yerlere ziyaretler gerçekleştiren Soyfidan, hem kendini tanıtıyor hem de vatandaşların sorunlarını dinliyor.

Ziyaretlerine ilişkin açıklamada bulunan BBP’li Karaman Milletvekili Aday adayı Mesut Soyfidan, “Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun emaneti olan Büyük Birlik Partisini Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici ile birlikte zirveye çıkarmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün hemşerilerimize tek tek ulaşarak kendimizi anlatıyoruz. Şehrimizi temsil etme adına ilimizin evladı olarak göreve talip olduğumuzu anlattık. Burada doğup büyümüş buranın ekmeğini yiyen bu ilde ikamet eden insanların burada ki sorunları kulaktan duyma değil de bizzat yaşayan biriyim. Karaman il genelinde bütün mahalle, köy, belde, ilçe ve şehir merkezimizde ki acil çözülmesi gereken konuları tespit ettik. Yaklaşık 6 aydır her gün sahalardayız, halkımızı ziyaret etmeye gönüllerini kazanmaya devam edeceğiz. Büyük Birlik Partisi büyümeye devam ediyor, Allah'ın izni ile buradan Milletvekili çıkaracağız” dedi.