Soyfidan: “Ayrancı Kapalı Şebeke Suyuna Kavuşacak, Su Sorunu Çözülecek” Foto Galeri: Soyfidan: “Ayrancı Kapalı Şebeke Suyuna Kavuşacak, Su Sorunu Çözülecek”

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Büyük Birlik Partisi Karaman 1. Sıra Milletvekili adayı Mesut Soyfidan ve partisinin yönetim kurulu Karaman’ın Ayrancı ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Esnaf ve vatandaşlarla tek tek ilgilenen Soyfidan, Ayrancı ile ilgili vaatlerini ileterek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Soyfidan “Ayrancı bizim gözbebeğimiz. Değerini bilene Ayrancı bir pırlantadır. Önemli olan bu pırlantayı işlemektedir. Biz göreve gelir gelmez Ayrancı’yı işleyip değerli hale getireceğiz. Vatandaşımızdan dinlediğimize göre buranın en büyük sorunu kapalı şebeke su sorunu. Bu zaten bizim yıllar önce projesini oluşturduğunuz bir proje. Merak etmeyin bir göreve geldikten sonra bir dahaki seçime bu sorunu konuşmuyor olacağız. Dicle Obruk Peynirinin tanıtımıyla alakalı da muhteşem çalışmalarımız var. Tek eksiğimiz sizlerin bize yetki vermesi. Sizlerden yetkiyi aldıktan sonra Ayrancımızı hallettiği yere getirmek için elimizden gelen gösterecek, birlikte çalışacağız.” dedi.