Ayrancı Ortaokulundan Futsal’da İl Birinciliği

Karaman Ayrancı ilçesinde Ayrancı Ortaokulu Futsal’da il birinciliği kazandı.

banner491
Ayrancı Ortaokulundan Futsal’da İl Birinciliği
banner567

5-12 Mart 2019 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okullararası Yıldızlar Futsal Karaman il birinciliği müsabakaları sonunda erkekler kategorisinde Ayrancı Ortaokulu namağlup şekilde birinci olarak, 11-12 Nisan tarihlerinde Niğde ilinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı.

Niğde grup maçlarında ise grubunda Aksaray’ı 4-3, Nevşehir’i 2-1 galibiyeti ve final maçında Adana’yla oynadığı maçta uzun süre önde olmasına rağmen maçı kaybederek, 1 mağlubiyet ve güzel futboluyla grubunu 2. olarak tamamlamıştır.

22-27 Nisan 2019 tarihleri arasında Küçükler Futsal Karaman il birinciliği müsabakaları sonucunda ise yine erkekler kategorisinde abileri gibi tüm maçlarını namağlup şekilde tamamlayıp bu iki kategoride duble yaparak 2 kupanın da sahibi oldu.

Her iki kategoride de üstün bir oyun sergileyen Ayrancı Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni ve futbol antrenörü Refik D.Bolat eşliğinde son 8 sene de bu alana ambargo koyarak birçok başarıya imza atmış Karaman’ı başarıyla temsil etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590