banner597

Badminton Ve Buz Dansında Başarılı Sonuçlar

Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de gerçekleştirilen badminton turnuvasında milli sporcular, 2 bronz madalya kazanırken; Varşova’da düzenlenen buz dansı yarışmasında ise Alper Uçar-Alisa Agafonova çifti 5. oldu.Türkiye badminton ve buz...

banner491
Badminton Ve Buz Dansında Başarılı Sonuçlar
banner567
Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de gerçekleştirilen badminton turnuvasında milli sporcular, 2 bronz madalya kazanırken; Varşova’da düzenlenen buz dansı yarışmasında ise Alper Uçar-Alisa Agafonova çifti 5. oldu.

Türkiye badminton ve buz dansı yarışmalarında önemli başarılara imza attı. 20-23 Kasım 2014 tarihleri arasında badmintonda Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de ’Olimpiyat Puan Kota Turnuvası’ gerçekleştirildi. Turnuvada çift bayanlarda Cemre Fere - Ebru Tunalı ve tek bayanlarda Ebru Tunalı bronz madalya kazandı.

ALPER UÇAR - ALISA AGAFONOVA ÇİFTİ 5. OLDU

Buz dansında ise 20-23 Kasım 2014 tarihleri arasında Varşova’da ’Warsaw Cup’ yarışması düzenlendi. Yarışmada Türkiye’yi temsil eden olimpik buz dansı sporcuları Alper Uçar ve Alisa Agafonova çifti toplamda elde ettikleri 129,94 puan ile yarışmayı 11 çift arasında 5. sırada tamamladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner601

banner612

banner590