banner464

Başkan Celalettin Özcan’dan Teşekkür

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Celalettin Özcan, genel kurul aşamasında kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Başkan Celalettin Özcan’dan Teşekkür

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Celalettin Özcan, genel kurul aşamasında kendisine destek verenlere teşekkür etti.

27 Şubat 2012 Pazartesi 16:38
1628 Okunma
Başkan Celalettin Özcan’dan Teşekkür
Özcan yaptığı yazılı açıklamada, “Federasyonumuzun olağan üstü genel kurulu 21 Şubat Salı günü yapılmıştır. Göreve geldiğimiz Eylül 2010 tarihinden sonra Konfederasyonumuzun talimatları doğrultusunda tüzük değişikliği yapmamız zorunluluğu doğmuştur. Tüzük değişikliğinin yanında yönetim organlarımızın seçimleri yeniden yapılmıştır. Genel kurulumuzun spor adamlarına yakışır olgunlukta ve güzellikte geçmesinde emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Genel kurul sürecinde yaptığı çalışmalar ve projeleri ile göz dolduran ve uzun yıllardan sonra genel kurulumuzun tatlı bir seçim heyecanı ve demokrasi şölenine dönmesini sağlayan Mustafa Kurşun ve ekibine teşekkür eder, birikim ve fikirlerinden her zaman faydalanmak isteyeceğimizi önemle vurgulamak isterim. Genel Kurulumuza büyük ilgi göstererek yüksek bir katılım sağlayan tüm kulüp delegelerimize gösterdikleri ilgi ve fedakârlıklar için teşekkür ederim. Genel Kurulumuzu yöneten divan heyetinde bulunan Yaşar Çalışkan, Şuayip Konukseven ve İbrahim Çilek’e, Genel kurulumuza katılarak bizlere onur veren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Kasım Aydoğdu’ya, salon tahsisi yaparak bize katkıda bulunan Öğretmenevi Müdürü Ömer Karakışla’ya İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Kayatürk ve Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı O.Deniz Şimşek ile genel kurulumuza katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz Eylül 2010 yılından bu yana yönetim Kurulumuzda görev yapan Yalçın Büyükeken, Adem Durmaz, Oktay Özkay, Adnan Yeşildağlar’a yaptıkları hizmetler için teşekkür ederim. Son olarak genel kurulumuz öncesi şahsım ve yönetim kuruluma maddi manevi desteğini esirgemeyen ve burada isimlerini belirtmediğim tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Karaman ilimizin sporda daha ileri gitmesi için ben ve ekibim tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bunda en büyük güç kaynağımız kulüplerimiz ve spor kamuoyu olacaktır” diye konuştu.
Son Güncelleme: 27.02.2012 21:36
Yorumlar