Beşiktaş’ın Efsanesi Altyapı Antrenörleri İle Buluştu

Beşiktaş’ın efsane antrenörlerinden Serpil Hamdi Tüzün, ’Ustalara Saygı’ isimli seminerde siyah-beyazlı kulübün altyapı antrenörleri bir araya geldi.Sohbet toplantısına BJK Futbol Özkaynak Düzeni Koordinatörü Emrah Bayraktar’ın...

banner491
Beşiktaş’ın Efsanesi Altyapı Antrenörleri İle Buluştu
banner567
Beşiktaş’ın efsane antrenörlerinden Serpil Hamdi Tüzün, ’Ustalara Saygı’ isimli seminerde siyah-beyazlı kulübün altyapı antrenörleri bir araya geldi.

Sohbet toplantısına BJK Futbol Özkaynak Düzeni Koordinatörü Emrah Bayraktar’ın yanı sıra tüm altyapı antrenörleri katıldı. Futbol Özkaynak Düzeni’nin ’Ustalara Saygı’ toplantılarının ilkine konuk olan Serpil Hamdi Tüzün, hem anılarını paylaştı hem de antrenörlere tavsiyelerde bulundu.

8 ANTRENÖR TÜZÜN’ÜN ÖĞRENCİSİ

Futbol Özkaynak Düzeni’nde Emrah Bayraktar’ın yanı sıra Beşiktaş U-21 Takımı Antrenörü Cem Özden, U-19 Takımı Antrenörü Yasin Sülün, U-16 Takımı Antrenörü Faruk Hakan Şahin, U-15 Takımı Antrenörü Ozan Köprülü, U-14 Takımı Yardımcı Antrenörü Aydın Tuna, U-13 Takımı Antrenörü Hikmet Çapanoğlu ve U-19 ve U-17 Takımı Kaleci Antrenörü Hakan Çalışkan’ı yetiştiren isim olan Serpil Hamdi Tüzün, günümüz futboluna dair önemli şeyler söyledi.

A Takım’da altyapıdan gelen oyuncuların olmasının önemine değinen Serpil Hamdi Tüzün, "İnşallah sahada genç takımdan gelen oyuncuları görürüz. Kalbimiz onlarla çarpıyor. Beşiktaş’ın buna ihtiyacı var" diye konuştu.

Futbol A Takımı’nın Avrupa’da iyi işler yaptığına değinen Tüzün, "Bunun daha iyi olmasını sizler sağlayacaksınız" dedi.

"SEBA BEŞİKTAŞ İÇİN BÜYÜK ŞANSTI"

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba ile ilgili anılarını da anlatan Tüzün, "Kendisi zor işler başardı. 16 yıl başkanlık yapacak ve belirli bir standardın altına düşmeyecek. Maddi açıdan hep sağlam duracak, Seba, Beşiktaş için büyük bir şanstı" şeklinde konuştu.

Toplantı sonrasında Futbol Özkaynak Düzeni Koordinatörü Emrah Bayraktar, Serpil Hamdi Tüzün’e teşekkür etti ve günün anısına plaket takdim etti.

BJK Futbol Özkaynak Düzeni Hakkı Yeten Tesisleri’ni gezen Serpil Hamdi Tüzün, Bayraktar’a Beşiktaş altyapısının emin ellerde olduğunu ve bundan mutluluk duyduğunu söyledi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535